Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Bora-t neztem ki....

Volkswagen Bora-t neztem ki. mi a velemenyetek rola? Fogyasztas, alkatresz megbizhato e stb. jah es benzinesben! Cm3-t nem tudok de valoszinu hogy 1.6-ost néznék.

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A világ legjobb autója, ezzel nem lősz mellé.
2018. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A világ legjobb autója. Ezt olvastam valahol. Ja, pont itt egyel előttem.

Hagyd a közhelyeket. Nem a világ legjobb autója, de erős átlagos. Ha az átnézésnél szemfüles vagy, és nem kezdett el rozsdálni akkor vedd meg ha jó áron van.

2018. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Erről csak jót hallottam

Keress rá a népítélet oldalon

2018. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom a hasznos valaszokat. 1.4 es motor keves hozza nem?/1.6 os ami minimum..
2018. dec. 30. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Abból is csak a 16 szelepes. Csak az
2018. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 16 szelepes 1.6-os sokkal rosszabb konstrukció, mint a 8V. Igaz, kevesebbet fogyaszt, de nem olyan tartós. Az 1.4-es papíron gyenge, de aki vezetett már ilyet, az tapasztalta, hogy annyira nem élhetetlen, ha nyugis stílusban, nem megpakolva használod.
2018. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hogy erted hogy rosszabb,konstrukcio???? nem jo a motorja?
2018. dec. 31. 02:18
 8/9 anonim ***** válasza:
nem olyan megbízható, mint a 8 szelepes. Olvass utána..de nem véletlen, hogy ez a verzió egészen sokáig volt még elérhető a VW csoport autóihoz.
2018. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekünk olyan van szuper. Fogyasztás keves 1.6os benzines csak ajánlani tudom :) alkatrész konnyen szerezhető hozzá ha netán lenne valami, rosssszat nem lehet róla mondani :) L
2019. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!