Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor küldik le?

Mikor küldik le?

Figyelt kérdés
Sziasztok ugy 2 napja rendeltem le az Autóalkatrészek.hu egy komplekt fékbetétet azt szeretném megtudni hogy mennyi időn belül küldik le es ertesitenek e ha itt a futár?Most rendeltem elöször netről es nem tudom hogyan is megy ez a folyamat.

2018. dec. 31. 13:40
 1/4 belapus ***** válasza:

Ékezetek nélkül találtam egy ilyen nevű oldalt, de mikor megnyitottam, csak alkatreszek(pont)hu lett belőle.

Arról lenne szó ?

Ha igen, ott például ilyesmit lehet olvasni:

"Sikeres Online rendelés esetén automatikusan küldünk e-mail értesítőt a beérkezett rendelésről. Továbbá a rendelés minden lépéséről küldünk értesítést a vásárlás során megadott e-mail címre (csomag feldolgozásáról, utalással kapcsolatos információkról, futárnak történő átadásáról, stb.)"

Ha nem erről van szó, javaslom nézz szét az oldalon, és keress Gyakran Ismételt Kérdések ( vagy valami hasonló ), Fizetési feltételek, Szállítási feltételek, Általános Szerződési Feltételek ( ÁSZF ) stb. menüket.

2018. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2018. dec. 31. 14:29
 3/4 A kérdező kommentje:
ezaz az oldal
2018. dec. 31. 14:29
 4/4 belapus ***** válasza:

Remélhetőleg alkalmaztad az első válaszban írtakat, és te is megtaláltad ezt:

"Mikor kapom meg a vásárolt termékeket?

Csomagját 24 órán belül előkészítjük szállításra. A csomag feladását követően megerősítő e-mailt küldünk. Ebben megtalálja a fuvarlevélszámot, a szállítócég nevét és a hivatalos honlapjuk eléréséhez szükséges linket. A becsült érkezési időpont megtekintéséhez és a csomag helyének meghatározásához kattintson a linkre, és illessze be a fuvarlevélszámot a megfelelő mezőbe. MEGJEGYZÉS: A csomagok fuvarlevélszámával kapcsolatos részletek a szállítócég honlapján a feladást követő 24 órán belül jelennek meg."

2018. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!