Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő után küldik ki a...

Mennyi idő után küldik ki a vizsga nélküli autó használat büntetését?

Figyelt kérdés
Ma odaadtam anyámnak a felújított ladát hogy vigye el vizsgáztatni, az autó rendben volt, csak már egy ideje lejárt a műszaki vizsga róla, s beleszaladt egy traffipaxba. Nem kért útvonal engedélyt, nem tudta hogy kell, én nem voltam itthon, s rábíztam mindent. Beült s ment vizsga nélkül. Megcsinálták a vizsgát. A nevemen van a kocsi, remélem nem fognak jogosítványt megvonni, esetleg büntetést kapok, azt kifizetem, ez egy rendőr autóból való mérés volt. Mennyi idő után jönn meg a bünti? És van esély a megúszásra? Nem hiszem el hogy ezt nekem fogja küldeni, s varrni nyakamban. Köszönöm szépen.
2017. aug. 7. 19:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Jaj és nem gyorshajtás volt meg egyebek, csak műszaki vizsga nélkül való közlekedés.
2017. aug. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!