Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó a C...

Szerintetek milyen autó a C Vectra?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 1.8 benzines C Vectrát, a véleményetekre lennék kíváncsi. Mik a típushibái? Esetleg használta valaki huzamosabb ideig? Vásárlásnál mire kell figyelni? Köszönöm!
2019. jan. 1. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint az egyetlen gond vele a kipufogórendszer tartófüleinek lerohadása a hátsó futóműnél és azután a dobnál. Egyébként egy teljesen korrekt autó, nagy, tágas, viszont kissé nehéz úgyhogy nem túl takarékos. Az 1.9 dízelmotorral egész dinamikus, de a benzines sem rossz. Facelift utánit ajánlok.
2019. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hátsó kerékívnél szeret rohadni, ez egy tipikus Opel betegség ami elég sok Opelnél megvan. Nekem nem volt sokáig meg a C Vectrám, mert amikor vettem patika állapotban volt, de a belső levegő keringető motorja nem működött, annak valami csapszeg törése volt azért nem, de a hölgy akitől vásároltam nem akart már rá költeni, eleve így adta el. Aztán én 3 hónap után tovább adtam, mert leginkább a munkám miatt, meg a hobbim miatt szükségem volt egy nagyobb puttonyos autóra, tehát a C Vectrát annyira nem tudtam megismerni. Nekem dízeles volt ha jól emlékszem 1.9. Volt benne erő rendesen. Amit még megemlítek hogy a hátsó lengés csillapító is szeret hamar elfáradni ha a gyári van még benne, na meg a rugó sem a legjobb ha a gyári van benne természetesen, nekem ezt többen mondták hogy ha megtartom akkor azt cseréljem mindenképp.
2019. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát olyan közepes, nem túl szar, de nem is a legjobb. Jó vétel volt valamikor, de mostmár a legfiatalabb is 11 éves talán, és úgy vettem észre, hogy ezek nem a világ legtartósabb autói. Belül gagyi anyaghasználat jellemzi, viszont vannak jó motorjai (1.8 benzin, 1.9 CDTI). Mivel nyomott áron mennek ezek az autók, így akár jó vétel is lehet.
2019. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!