Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért melegszik az autó?

Miért melegszik az autó?

Figyelt kérdés

Egy hengerfejezésen már átesett a Fiat Brava Szeptemberben. Rendesen felfőtt a motor.

Cserélve a hűtő, termosztát, termokapcsoló, friss hűtőfolyadék, hűtő kör alaposan átmosva.


Az utóbbi napokban ismét elkezdett a mutató felfelé menni. A középső jelzéstől 1,5 jelzéssel feljebb van.


Mi lehet a gond, mi romolhatott el megint vagy mi nem lett kicserélve, amit ki kellett volna még?


Egy pár hétig jó volt egyébként.


2019. jan. 1. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, hogy a műszered maga jó-e egyáltalán? Nekem is ilyen van, abban meg pont alig akar a feléig felkúszni a mutató, de semmi baja. Az enyémnek is most lett felújítva a hengerfeje, volt egy szíjszakadás.
2019. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

Hengerfejezés után jó volt.

Elkezdett felmászni.

Termokapcsoló csere után jó volt.

Most megint elkezdett felmászni.

szerintem a műszer jó.


De azért ránézetek, köszi!

2019. jan. 1. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
esetleg javaslok egy fórumot, keresd az index.hu-n a fiat bravo fórumot. sok segítőkész szakértő van ott.
2019. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a venti bekapcsol?
2019. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ilyen hidegben nem nagyon tudom mikor kéne bekapcsolnia a ventillátornak.

Meleg levegőt fúj az utastérbe, de a hűtő ventillátor nem kapcsolt be míg a folyadékot cseréltem pedig üzemi hőmérséklet felett volt a hőfok.


Ránézek a fórumra is.

2019. jan. 2. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akkor már meg is van a gond ha nem kapcsol be annak be kell kapcsolni ha üzemi hőfok felett van
2019. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Direktbe kötöttük, ment a venti.

Levegőtlenítettük a rendszert, egyelőre jó. Bár hallani indításkor egy kis bugyborékolást. Az mitől lehet?

2019. jan. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!