Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari F430 490 LE vagy Ford...

Ferrari F430 490 LE vagy Ford Mustang GT 2016 "Eleanor" adna nagyobb élményt?

Figyelt kérdés

Édesapámnak most lesz az 50. születésnapja, és gondoltam, hogy valami "örök" emlékkel lepném meg. Szeret vezetni, de sajnos az anyagi helyzet miatt mindig csak "fapados" autónk volt. Tudom, hogy odavan a luxusautókért (kinek nem tetszenek? :D), és találtam egy helyet, ahol van lehetőség rövid távú vezetésre bérelni ilyen autókat. Kettőt találtam, ami megfelelne ár-érték arányban (megfizethető, és próbának elegendő távot biztosítanak), a két autó a Ferrari F430 490 LE és a Ford Mustang GT 2016 "Eleanor". Szerintetek melyik adna neki nagyobb élményt?


Szíves segítségeteket előre is köszönöm!

22/L



2019. jan. 1. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettő. Ennél a kategóriánál igazából minden hatalmas élmény. De én a Ferrari-t választanám, azt kicsivel nehezebb kipróbálni, mint a Mustang-ot (lehet jelentkezni elvileg tesztvezetésre a Ford-nál).
2019. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Persze apuka adna egy gázfröccsöt a ferrarinak és máris összetörte magát is meg a kocsit is.

Profik nem tudják vezetni akkor apuka a thalia után igen?😅

2019. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tipikus magyar hozzaallas. :D
2019. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ferrari. A Mustang jó kocsi, de a másik egy Ferrari.
2019. jan. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyiket apu jobban szereti.

Ha ponycar rajongó akkor Mustang, ha a Ferrari párti, akkor legyen Ferrari.

2019. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ferrari.

Ha egy régi, 30-40 éves Mustang lenne, sokkal nehezebb lenne dönteni, de az új Mustang egyszerűen nincs egy kategóriában egy akármilyen Ferrarival.

2019. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ferrari szerintem is.
2019. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ferrari

de kereshetnél valami szebb példányt , szegény 430 nagyon bután néz ki

2019. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GMRHUNDN válasza:
Mivel én mindig is jobban szerettem az amerikai autókat mint az olaszokat ezért inkább a MUSTANG-ot, de inkább valami nyersebbet valami választanék mert a Japánok a leghobbak (szerintem) valami Mitsubishi Lacer Evo VIII-ast vagy egy SUBARU Impreza WRX-et vagy valami kicsit komolyabbat Nissan Skyline R33(drift)-et. Saját véleményem.
2019. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!