Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1960-as Mustang GT500E Eleanor...

1960-as Mustang GT500E Eleanor/? /

Figyelt kérdés
Lehet most egy nagyon nagy hülyeséget fogok kérdezni, de a fent említett autót vagy az ahhoz hasonló modelleket gyártják még? És ha igen mennyibe kerül egy mindennel együtt?
2013. febr. 8. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
60-as Mustang nincs. 67-esre gondosz, egy-két évvel ezelőtt láttam egy nagyon jó másolatot itt Magyarországon, 40 milliót kértek érte.
2013. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petizacc ***** válasza:
Nem gyártják már. Külföldi oldalakon találhatsz eladód. Olyan 25 millió forintba kerülnek.
2013. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tatán ennél a cégnél foglalkoznak főleg Mustang restaurálással. Ismerem őket,láttam a munkáikat is.

Ők csináltak meg egy amerikából behozott Eleanort is,ami nem replika.. :)


[link]

2013. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Igaz, Mustang 1964-től (talán '64 májusától) van. Gyártani nem gyártanak, csak hasonlókat. Viszont felújítással sokan foglalkoznak.


Viszont nekem (mint a veteránokat kedvelő embernek) tele van a hócipőm az "Eleanor" mániával...

Főleg ha valaki azt mondja, hogy "nem replika" - mi más lehetne, ha az eredeti egy filmes kellékautó?

Sőt, az eredeti (1974-ben forgatott) Gone In Sixty Seconds-ban egy 1973-as autó kódneve volt (ráadásul a filmben szereplő autók 1971-esek voltak, 351-es Cleveland motorral voltak szerelve, távoli közük sem volt a Mach 1 verzióhoz).

Csak a Nicholas Cage-féle (2000-ben készült) filmben csinálták meg több sima '67-es Fastback-et felcsicsázva. De nem ám eredeti GT500-at, mert az drága lett volna. Nem beszélve arról, hogy a Shelby-féle GT500 sokkal szebb eredeti állapotában, mint azzal az idétlen műanyag filmbeli lökhárítóval meg a fényszóró mellé beerőltetett apró lámpával. És értékesebb is.


Szóval én örülnék ha megállna az átépítési mánia - elég elcsúfított Mustangot láttam már. :)

2013. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemtomaaaaaaaaaaaaaa válasza:
Utolsó, köszönöm
2016. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!