Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár kérdés autófejlesztéshez...

Pár kérdés autófejlesztéshez lentebb. (elektronika, felni, kipufogórendszer)?

Figyelt kérdés

Üdv!

Teljesen kezdő vagyok még ebben a témában, mivel ez a 2. autóm amit most vettem, de régebben swiftem volt.

Most úgy döntöttem hogy mivel megengedhetem magamnak vettem egy 2014-es Mitsubishi Lancert.

Nagyon tetszik, viszont szeretném kiegészíteni pár dologgal.

Pl:

-> Tablet a járműbe amely csatlakozik a jármű elektronikájához, (tolatókamerával együtt) hogy egyszerűbben lehessen GPS-elni, zenét hallgatni stb.)

-> Alufelnit hogy szebb legyen. A gyári is szép de egy JRW-re gondoltam.

-> Kipufogórendszert, mert ez az egy amely a szerelő szerint problémás jelenleg, és akkor már lecserélném egy szebb hangzásúra.


Ezekről hol tudnék érdeklődni úgy, hogy ne verjenek át, és minőséget kapjak laikusként?


Minden segítséget szivesen veszek!


2019. jan. 2. 15:34
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Kipufogó: egy normális kipufogós olyat épít a kocsidra amilyet csak szeretnél. Sok a kókler úgyhogy vigyázni kell, én a Dinamitnál voltam és nagyon jó munkát végeztek, csak ajánlani tudom.

Felni: Japan Racingre gondolsz? Jó felnik, mielőtt megveszed járj utána hogy melyik méret lenne megfelelő neked.

Tablet: inkább 2dines fejegységet keress amire ráköthetőek a kívánt funkciók. Ebben nem tudok infót adni, csak és kizárólag a zene szempont nálam.

2019. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyári fejegység helyére tudsz venni típus-specifikus 2 dines fejegység szettet. Én az enyémbe 5 éve rendeltem aliexpressről, kifogástalan azóta is (sőt, most már komolyabbakat, jobbakat kapni). Szép a tolatókamera képe is (hátul van kialakítva hely neki), kommunikál a kormányon lévő kapcsolókkal is, semmi átalakítás nem kellett, menüből programozható.

Problémás a kipufogórendszered? 2014-es autón? Szerintem max felületi rozsdáról lehet szó, ennyi idő alatt nem jellemző ezekre a korrodálás (kivéve, ha osztrákoktól hozták be esetleg).

2019. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


a fejegységgel kapcsolatban autoelektronikáshoz kell vinnem ugye? Vagy esetleg van külön erre szakosodott szakember?

2019. jan. 2. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Villamossági szerelő beszereli max. 2 óra alatt kamerával együtt.
2019. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!