Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki ismeri ezt az autókeres...

Valaki ismeri ezt az autókereskedést?

Figyelt kérdés

2030, Érd, Aba utca 1.

Véleményeket szeretnék kérni mennyire megbízható kereskedés ez vagy egyáltalán szabad e tőlük vásárolni, Érdiek vagy akik hallottak róluk már vagy ismerik őket azok véleményére lennék leginkább kiváncsi de minden választ szívesen meghallgatok, előre is köszönöm!



2019. jan. 3. 18:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni Go-Cart néven futnak.
2019. jan. 3. 18:35
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
mindegyik kereskedő szemét abból élnek hogy bacsapják az embereket méghozzá elég rendesen
2019. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Tulajdonostól érdemes vásárolni.Garázsból igencsak megkímélt példányok előkerülhetnek. Kereskedőhöz beadott autónak rejtett hibája van általában.Ismerősön vett olyan olyan régi swiftet friss jogsival hogy a váltó visszafele nehezen vette a második fokozatot.Esküdtek rá hogy váltóolaj csere és jó lesz.Váltócsere lett a vége 80 papirért bontott váltóval.
2019. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem pártolom az autókereskedőket (bár utálni sem utálom őket), de azért óriási naivitás/butaság megvenni úgy egy autót, hogy bemondásra elhiszed, hogy váltóolaj csere megoldja a váltó-gondot. Ebben a vevő is ludas.

Mint ahogy az is, aki bedől annak, hogy csak azért nem fúj hideget a klíma, mert gázt kell rátölteni. És megveszi a kis naiv. Utána csodálkozik, hogy kompresszor csere szükséges.

2019. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 veterán vas ***** válasza:

#3!

Érdekes emberke lehet, aki beveszi ezt a dumát, hogy egy olajcserétől elmúlik a váltó "nehezen megy vissza kettőbe" problémája.

Jah és 80-ért lassan már egy komplett régi swiftet lehet venni, nem egy ahhoz való bontott váltót.

2019. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem ismerem őket, de Érden nem ők a veszélyesek. A hozzászólok értelmetlenek, ne hallgass rájuk. Nem minden kereskedő ver át és nem csak szar autók kerülnek hozzájuk. Ez ostoba nézet, már ne haragudjon meg senki.

A garázsból eladott dédelgetett bácsiautó meséjét meg a gyerekek sem hiszik el.

2019. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves csajról van szó,aki elvitte magával egy olyan haveromat autót vásárolni aki tutyi mityi balfék.Én lebeszéltem volna azonnal,csak nem értem rá elmenni velük aznap.
2019. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És, megvette?
2019. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a lényeg skacok hogy ki néztem egy vw golf 1,6 benzint és nem tudom megvegyem vagy sem németből importálnak autókat, az autó tényleg minden képet alaposan is végig nézve teljesen egybe van illesztéseket tekintve is minden jónak látszik gyári szőnyegek benne, alufelni, sportfutomű ami bevan jegyezve is forgalmiba es hát ha le papirozzak nekem magyar rendszámra akkor azt mondták hogy 8kiló az autó ami őszintén szólva ilyen állapotú autóért kicsit kevésnek tűnik illetve túl jónak tűnik a vétel már már gyanúsan.. annyira rendben van minden.
2019. jan. 4. 08:20
 10/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb németből hozott kocsi tekert órás.

Sokaknak ez nem újdonság.

Ráadásul idehaza utána sem lehet nézni a valós óraállásnak.


Németben és nyugaton szinte mindenütt sokkal többet mennek a kocsikkal évente, mint itthon, sokkal több a pénz, sokkal jobb az életszínvonal, van pénz üzemanyagra és szervizre.

Alig várják a török autókereskedők, hogy a magyar autókereskedő elhozza tőlük a kocsikat! Ezzel tisztában kell lenni!

2019. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!