Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes clk 1.8benz jó...

Mercedes clk 1.8benz jó választás lehet?

Figyelt kérdés
Sziaszotk. Autót szeretnék venni viszont nyilván nem akarom elkapkodni. Legalább 5 évre tervezek egy autóval. Még nemvolt saját autóm a családban ford focust mk1-et vezetek. Biztos nagy szintkülömbségek vannak. Minden szempontból. Inkább olyan személyek véleményére vagyok kíváncsi akik ismerik a tipus hibáit és előnyeit... Nyilván nem egy luxus csodajárgány. De nekem egy álom lenne egy ilyen merci. Igaz inkább atlagos ember vagyok mint jómódu. Ezert lehet kicsit húzni fogom a szám szervízeléskor.. De hát egyszer élünk, és nem maradunk örökké fiatalok. Egyáltalán nem felvágásból venném csak úgy gondolom meg érdemlek egy ennyit én is. Aki villogni akar annak kevés egy 2005ös merci már 🙂 autóra szánt összeg 3-6 ezer euró között. És benzinesben gondolkodom
2019. jan. 3. 20:51
 1/3 D. Brasco ***** válasza:

"De nekem egy álom lenne egy ilyen merci."


Olyan nagyot nem sikerült álmodni...főleg nem az 1.8-as clk-val.....olyan kevés bele hogy arra szavak nincsenek!gyakorlatilag egy swift körbeautózza cserébe meg kb 14-15litert fogyaszt városban!ha ennyire "egyszer élsz" akkor vedd a 3.2 V6 benzinnel!Azzal azért már megy is és a fogyasztas sem nagyobb mint az 1.8!Ráadásul az M112E32 motor gyakorlatilag megölhetetlen ha olaj víz van benne!

2019. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra számíts, hogy olajcserénél, olyan 80-100 körül leszel, és szinte biztos, hogy nem a hivatalos szervízben leszel.

Akkor egy fék csere, vagy vezérlés többszöröse ennek. Váltóolaj csere is kb 70 ezer körül van.

Mikor megveszed szinte biztos, hogy 500 ezret rá kell locsolni a kocsira a szervízben.

És legalább ennyi legyen félre rakva ha van bármi, elvégre 13 éves a verda.

Ja és a küszöböt nézd alaposan, mert a Merci szeret rohadni.

2019. jan. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg, mit érdekel hogy más mit ír ? Leírtad egyszer élsz. És így van. Én hanynek ha egy ilyen hitvány minőségű, belül műanyag kívül rohados vacakot kéne vennem de miért kéne hozzám alkalmazkodni. Én transzvesztitaval se jarnek.
2019. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!