Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Almera 1.6 jó vétel lehet?

Nissan Almera 1.6 jó vétel lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Használtautó vásárlás előtt állok és ezt a nissant nemrég találtam. Sajnos nem vagyok egy autóguru így akik esetleg a márkát ne adj isten a típust jól ismerik azoktól is várnék kritikát. Reális ár lehet ez tekintve a korát és a km. óra állását? Tekintve hogy autókereskedés hirdeti ( és elég sok rosszat olvastam ezzel kapcsolatban) mire érdemes odafigyelnem?



2019. jan. 4. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy barátomnak is ilyen volt,míg össze nem törte, övé egy megkímélt példány volt, ha ez is olyan ezt csak személyesen derül ki ugye,akkor merem ajánlani,nagyon jó autó és megbízható! Váltója mint a vaj :)
2019. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És igen a jobb példányoknak ez a piaci ára!
2019. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Ez egy N15-ös Almera, nem P10 ahogy a hirdetés írja, azok az 1997 előtti Primerák.

Ez még egy japánban készült darab (alvázszáma JN-nel fog kezdődni) és nagyon megbízható autó. A rohadásra oda kell figyelni mert sajnos arra hajlamos, főleg ilyen idősen. Ha megveszed mindenképp kend össze az alját alvázvédővel és vedd le a 2 első sárvédőt mert hanem a felgyülemlő kosztól elkezd rohadni a sárvédő és a küszöb találkozásánál, természetesen egyúttal ott is kend le.

Motorja: ez a GA16DE motor régi típusú láncos, a lánccal nem jellemző hogy probléma lenne. Típushibája hogy 250ezer felett bármikor beadhatja a kulcsot a gyújtásmodul, ez kb egy 20ezres mutatvány, de ezen kívül rendszeres olajcsere minőségi cuccukkal borítékolható a problémamentes 350-400ezer km.


Összességében az autó jónak néz ki, ha teljesen rozsdamentes a kasztni (nem hiszem) akkor érhet ennyit.


Ha érdekel fiatal szemmel szubjektív vélemény is, én nem venném meg. Tökéletesen megbízható, hosszútávon sem rossz vezetni, de olyan semmilyen, nincs benne semmi izgalom. Ha nekem lenne ilyen N15-öm, akkor vagy N15 GTI-re akarnám lecserélni vagy valami nagyobbra (pl Primera), de ez az Almera nem több és nem kevesebb mint egy szedán Swift.

2019. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megbízható jó modell. Hogy ennyit ér-e azt neked kell eldönteni. Képek alapján megkíméltnek tűnik.
2019. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as teljesen jól leírta. De javaslom Facebookon keresd meg a Nissan vagy pirmera csoportot és kérdezd meg őket is. Nekem ilyen kaliber volt csak Mazdába a végén már 400-500ezreket kellet a rozsdára költeni így eladtam. Mondjuk nekem gyanús, hogy ennyire patika...
2019. jan. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!