Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem meg? (harmadik...

Melyiket vegyem meg? (harmadik autóm lenne)

Figyelt kérdés
Sziasztok melyiket vegyem meg kiszemeltem két autót de nem tudok dönteni az egyik egy audi rs5 és egy nissan skyline r33 gtr

2016. okt. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a matchbox-katalogusban szerintem hasonlo arban vannak, azon a parszaz forinton nem mulik.
2016. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gondolom meg is dolgoztál érte:D
2016. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%
Amúgy megmondom, ha te is megmondod hogy holnap hogyan vásárolok be 1000ft-ból:)kaját ,mert kell egy embernek egy rs5-re az én kezem munkája ő nem igazán szeret dolgozni, mert éppen autókat válogat..olyan jó ember:) tök cuki ,hogy nem tudja eldönteni és ez a legnagyobb problémája..
2016. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

RS5 és R33 azért eléggé távol állnak egymástól, leginkább időben. Meg árban is. Az egyik használtan 10 milliótól indul (RS5), a másik meg 2.2 milliótól.


Szóval ha van 10 milliód, miért akarnál egy 2.2 milliós autót?


Most, hogy ezt így megbeszéltük, szerintem jó éjszakát!

2016. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak a need for speedben jobb autok!miert ebben a kettőben gondolkozol?ja hogy meg nincs eleg penzed azokat megvenni?akkor cheat-elj!!
2016. okt. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

Ha ügyes vagy, egy kis körömvágó ollóval akármelyik újságból kivághatod, és máris a Tiéd.

Na jó az újság lehet, hogy belekerül párszáz forintodba...

2016. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!