Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felni méret megfelelő?

Felni méret megfelelő?

Figyelt kérdés

Ha eddig a járművön 5x114.3 16x6.5 ET45 Felni volt a járművön akkor ha vennék egy 5x114.3 18x8.5 ET40-es rámegy?


vagy mi az ami megfelelő neki? Annyit tudok h 5x114.3-as ugye és más ugyanilyen tipusú autón van 18"-os felni szóval alámegy bőven.

De a többi adatban teljesen kuka vagyok, ebben kérnék segítséget.



2019. jan. 5. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

ET:

Belső

20mm BENTEBB LESZ

a kerék belső szélének helyzete az erdetihez képest)

Külső

KINTEBB LESZ 30mm

(a kerék külső szélének helyzete az erdetihez képest)


Ez akár jó is lehet, de még gumit is kell hozzá kalkulálni, hogy a váltóméret jó legyen. Én max egy mérettel nagyobb felnit tennék rá.

2019. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írod milyen autó...

Azért ez könnyen lehet, hogy túl széles lesz. Belül talán nem fog beleérni semmibe, de kívül akár ki is lóghat.

Futómű marad gyári?

2019. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mitsubishi Lancer 2009-es.


Futómű marad gyári.

Akkor a legjobb az volna ha elmennék egy autószerelőhöz aki megmondja mekkora felni mehet rá max?

2019. jan. 5. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell menned sehova. Vannak olyan webáruházak, ahol autó típus szerint tudsz felnit keresni. Ott kidobja a megfelelő méreteket. Nem kell onnan megvenni, de a méreteket legalább megtudod.
2019. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már találtam is neked.

[link]

2019. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

8x18

KO:5x114,3 ET:40

Igaz, hogy amit te írtál az fél collal szélesebb, de annak a pár milinek semmi jelentősége, úgyhogy biztos jó.

2019. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :)
2019. jan. 5. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!