Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Mazda 6-ot (2018as)...

Érdemes Mazda 6-ot (2018as) venni családi autónak?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy Revolution sedan-t, nagyon tetszik, nektek mi a véleményetek róla?
2019. jan. 5. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szėp is jó is (motorikusan stb) hogy rohadni mikor kezd az mas kėrdės. Az új mazdákat nem ismerem. A rėgebbiek nagyon rohadósak. Lehet ez is 6-7 ėvesen rohadni fog.
2019. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hát nem tudom, azért egy 8-10M-os autónál ez gáz, pedig japán párti vagyok. Inkább várnék pár hónapot, és az új corolla sedan:


[link]

2019. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 2 Mazda után ezért vettem új Kia Ceed kombit. Mondjuk ha annyi pénzem lenne mint neked egy jól felszerelt i30kombit vennék. Egy hajszállal még a Kia nál is jobb. De a Toyota sem rossz, csak azt a plusz árat szerintem nem éri meg.
2019. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2-es válaszoló, nézz alá bármilyen más 1 éves autónak, ugyan ez a látvány fog fogadni. (kis felületi pörsenésektől nem kell beszarni, az én 12 éves Chevrolet Lacettim is ugyan így nézett ki 1 éves korában alul, SPOILER! most is ugyan így néz ki) Kérdező, teljesen jó, hosszú távon se lesz sok gond vele, hiszem már jó pár éve piacon vannak, és semmi rosszat nem lehet hallani róluk.
2019. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es én imádom a Mazdákat, de amíg faterom 12éves Lacettijén 1db rozsda folt nem volt, az én 11éves Mazdám ronggyá volt rohadva. 13éves korábban 500ezret költöttem lakatolásra és azt mondta a lakatos csoda, hogy nem rogytak össze a tornyaim...
2019. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó hát, én öt évesnél régebb autóval nem szoktam járni, lecserélem őket újra, szóval a rohadás szerintem nem lesz gond.
2019. jan. 8. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, én most nem az első generációs Mazda 6, 3-ról beszélek, azok sajnos porladnak, de az újak már nem, sőt, már a 2. generáció is sokkal jobb volt ebből a szempontból.
2019. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!