Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok maximum másfél millió forintig?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a második autóm lenne, jelenleg Suzuki Swiftem van és tervezem a váltást. Nyitott vagyok dízelre és benzinesre is. Mindennapi használatra lenne (munkába, barátnőhöz járás). A papírmunkának nem szükséges az árban lennie.
2019. jan. 5. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem már kiírtad korábban is.

Golf V, Astra H, Polo, Corsa stb. Az, hogy mekkora motor és milyen üzemanyag, tőled függ ős attól, hogy mennyit, milyen távokra használod

2019. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Corolla. Rendesen karbantartva orok elet meg 50 ev.
2019. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még most írom először :D amit találtam hasonló kérdést az 2017-es. Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jan. 5. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ford Mondeo ,vw Passat, Toyota Avensis. Nekwm is Swiftem van ég és föld lesz a különbség ha nagyobbat veszel.
2019. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még gyűjtenék hozzá a helyedben 500 ezret és vennék újonnan egy Dacia Logan Accesst 2 milláért. Én tuti nem vennék használtan kocsit, ha már csak fél millió választana el egy vadi új autótól.
2019. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket is! :) apának pont Dacia Logan-je van és nekem nagyon nem tetszik :/ vezetni se jó.
2019. jan. 6. 01:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Astra H, Focus II, Golf V. Ilyesmiket nézegetnék. Ha nem sürgős keresgélj, nézz meg minél többet, mert ki lehet ezekből fogni nagyon jól felszerelt, megkímélt nem behozott példányokat is!
2019. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még 1-2 hónap, úgyhogy addig szét nézek az említettek között. Köszönöm a segítséget! :)
2019. jan. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!