Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnák érvényes papírok...

Hogyan tudnák érvényes papírokat csináltatni ha elhagytam az adásvételi szerződést?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne le papírozni egy motort amelynek sikerült elhagynom az adásvételi papírjait ,de már a nevemen van és az előző tulaja nem adta ide az érvényes papírjait se a rendszámtáblát . Hogyan lehetne ?

2019. jan. 7. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz rajta papírozni, ha már a neveden van?


Egyáltalán hogy írattad át, ha nem adta oda a forgalmit és a rendszámot?

2019. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző forgalmi kellett volna az átíratáshoz. Csak nem lopott motort akarsz papírozni?
2019. jan. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kicsit zavaros ez a kérdés, kedves kérdező. :-)

Szerintem fogalmazd át újra, mert sok ellentmondás van benne.

2019. jan. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írd fel a homlokodra fordított betűkkel hogy LÚZER, hogy a tükörből le tudd olvasni.
2019. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Ez azért több mint hihető,hogy a nevedre tudtál venni egy olyan motort aminek elhagytad az adásvételijét illetve az előző tulaj se a forgalmit se a törzskönyvet se a rendszámot,egyszóval semmit nem adott oda neked.......mesélj még!
2019. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a kiírással nem lehet mit kezdeni, csak jelenteni! Én azonnal jelentettem! A vak is látja, hogy ez miről szól. Vizsgálják ki, és ha bűnös kapják el. JELENTSÉTEK
2019. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egéségetekre támadjatok bocs a hejtelen információkért de akki ugy érzi hogy beszélne velem irjon egy PM et mert sok infót kihagytam mert nem szeretem volna mindent leírni és nem lopot csak nem az igaságot kérdeztem amit kelet volna de ha itt letámadjátok az embert akkor keresek más platformot ahhol tudok kérdezni és válaszolnak........
2019. jan. 7. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Mégis hogy kéne válaszolnunk, ha már a kérdésedben is hazudsz? Ráadásul úgy, hogy többszörösen ellentmondásba kerülsz magaddal.


Egyáltalán minek hazudozol egy anonim oldalon?

2019. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D. Brasco ***** válasza:

Hejezsírázs level 999........

Egyébként nem gondolod komolyan,hogy majd mi fogunk neked irogatni,hogy ugyan mondd már el mi bajod van,tekintve hogy egy névtelen oldalon már a kérdés kiírásánál hazudsz össze-vissza meg kihagysz ezt-azt!Kérdésed úgy gondolom nyugodtan törölhető!

2019. jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!