Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MElyik jobb alap erre a...

MElyik jobb alap erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

múltkor volt itt egy kérdés.. valami cultról volt szó, utánanéztem hogy miez, megtetszett a dolog, kocsivásárlás előtt állok..

és most jönne a kérdés.. golf 2 vagy 3 lenne jobb cult tuning alap?


2010. jún. 29. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Golf 2


A 3 az csak divatcult :D

2010. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

valahogy ezen a sémán voltam énis:) tenksz, mostmár tuti a 2es:D esetleg van vmi "gyakorlatod" a "cult-olásban"?:D mert ha igen adhatnál pár tippet..

eddig a terveim ha meglesz a kocsi:

-ültetés

-vmi szép felni

-lefalazott ajtók

-esetleg vmi aibrush..

mi kéne még?

2010. jún. 29. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
feltünő szín, xenon fényszóró, hátsó lámvákat ledesre cserélni, ablakot sötétíteni...
2010. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ablakot nem akarom sötétíteni. azt meghagyom a maga pompájában. :D de kösz a lámpa tippeket;) nyár végén úgyis megyek németo.-ba, ott sztem (már) nagyon olcsón adhatják ezeket a cuccokat :)
2010. jún. 29. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Jézusom


feltűnő szín?


a kultnak valahol az a lényege, hogy amennyire lehet megmaradnak a gyári állapotnál, csak letisztázzák a formát.


ültetés, kis felnik, ballonos gumik, lefalazás. ennyi kell a klasszikus kulthoz. bár ha ez megvan, akkor adhatsz hozzá ami tetszik.


1es, 2es golf a legelterjedtebb kult alapkocsi, de első szériás Polo, régi Audik is megfelelnek.

2010. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na akkor összeállt a kép:

-ültetés

-szép felni

-falazás

-lámpák

ennyi lenne a dolog..

és talán valami matt szín.. de ez majd elválik.. egyelőre legyenek meg az előbb felsorolt dolgok..

2010. jún. 29. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Lámpákat ne cseréld le, az úgy nem jó.. 1. voltam
2010. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hmm, majd meglátom hogy passzol ha kész lesz a többi dolga. de ha nem is cserélem, legalább valahonnan újakat kéne szereznem, hogy szép legyen.
2010. jún. 29. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Szét kell szedni aztán gyönyörűen fel lehet újítani :)

1. voltam

2010. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!