Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra G vásárlás előtt állok....

Astra G vásárlás előtt állok. Valaki leírná hogy évente mennyi kilométer használat mellett mennyit költött a szervizelésére?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
3,5 eve van nálam az enyem, jelenleg 240 ezer kmt ír az óra a realitas szerintem inkabb 300 körül van, eddig volt muszakin ugye azt fizetni kellett, fekbetet csere, 3 olajcsere, egy garnitúra nyári gumi, ami kellett, váltó olaj csere. Gondja ami van, hogy eszi az olajat 1000km enkent 1 litert, meg lehetne javitatni de az auto értékéhez képest aránytalanul draga lenne igy ugy vagyok vele hogy hajtom amig megy, aztán ha nem megy akkor már valszeg a bontó lesz. Amugy egy 1.8 16v motorral rendelkező astra. Ha szamszerusitek mindennel egyutt ez kb 140 ezer forintba volt.
2019. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Motorgenerál kellene vagy mi?
2019. jan. 7. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamo olyasmi, nem vagyok nagy auto guru, de elvileg meg sk kmt elmegy igy, de egy ilyen autora nem fogok szazezreket költeni
2019. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másfél éve vettem. Megvétel után olajpumpát,vezérlést, vízpumpát cseréltek egy nagyszervizzel. Ez egy 2 kilós történet volt, azóta csak az olajcserét kellett megcsinálnom, ami 10000 volt, illetve fogy az olaj, de ez G Astra jellegzetesség. 1000 km-re 3-4 dl.

A nagyszerviz óta 17 000-et mentem vele. Hátsó ajtónál megtört ablakfűtés vezetéket magam forrasztottam, Műszerfal izzót magam cseréltem. Hátsó kerékjárat-ívnél rozsda van, nyáron javíttatom rokonnal.

Ez egy elég elhanyagolt 1.2-es láncos, 2002-es astra volt egyébként, vannak ennél jobbak is a piacon.

2019. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!