Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Lacetti, vagy Opel...

Chevrolet Lacetti, vagy Opel Astra G? Melyik legyen? Indokkal?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Műszakilag nagyon hasonló a két autó. Nekem személy szerint külsőre-belsőre a Lacetti tetszik jobban. Modernebb kinézetű. Pár évvel újabb konstrukció is.
2019. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Azért felfüggesztésileg, vezethetőségileg bőven hagy kívánnivalót a lacetti, de ha ehhez hozzávesszük azt is opelnél jobb motor van, kiforrottabb konstrukció. Akkor hamar rájön az ember, hogy egy twinport astrával mellé nem lehet nyúlni, sehogy sem.
2019. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De eszik az olajat nem?
2019. jan. 8. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Melyik? 1999-2001 közt gyártott x14, x16 motorkódú motorok ették az olajat.

Az opel twinport motorjai takarékosak, nem esznek sok olajat, valamennyire minden autó eszi, mert az olaj végzi a mikrotömítést.



Könnyű, de mégis masszív. SZürkén, de kellemesen vezethető. A-B-b elvisz, igásló opel.

2019. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Z14XEP céges H Astránál (G-be is volt ez a motor) nem egyszer fordult elő, hogy konkrétan nem ért bele a nívópálca az olajba mikor hozzám került.
2019. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
46%
Ezt amugy még hányszor fogod megkérdezni?!Írtuk már nem egysuer hogy astra,azt a hugyos lacettit meg felejtsd el!De azért majd kérdezd meg holnap is!Vagy mondok jobbat küldd el privátban mit szeretnél itt a válaszod alatt olvasni,azt bemásolom ide!
2019. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amikor hozzád került nem ért bele a nívó az olajba. Gondolom céges autó. Mindegyik benzinest kilehet nyírni olajevősre. Egyébként a szelepfedélen van egy membrán az szokott átszakadni és attól lesz a twinport motor olajevős 80%-ban. Nem egy nagy dolog cserélni. Műszakilag full ugyanaz a két autó a chevybe opel motorok vannak. És amúgy deawoo cég full korea. Minőségre, az astra biztos jobban összeszerelt, de ha azt nézzük, hogy ugyanazért az árért 1.6 os chevrolet van kombiba, mint 1.4 es twinport astra, akkor már lehet a chevy-t venném.
2019. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én vezettem mindkettőt, a Lacetti nekem sokkal kényelmesebbnek tűnt, mind az ülés, mind a futóműt figyelembe véve. Bár biztos már nem aktuális, de gondoltam, leírom, mert miért ne.
2020. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!