Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó az Audinál ez az új...

Mire jó az Audinál ez az új féle index/lámpás megoldás? Előnyei hányrányai?

Figyelt kérdés

Arra gondolok amikor indexet használ az Audis akkor a lámpa teljesen eltűnik és a sárga fény váltja fel.

Bocsi jobban nem tudtam megfogalmazni, nem tudom mi a pontos megnevezése.

Előnyei? Hatrányai?


Ilettve a xenon lámpának az előnyei hátrányai? A régi lámpákkal szemben mivel jobb és rosszabb?



2019. jan. 8. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a nappali menetfényre (DRL) igaz, hogy a fehér szín átvált villogó borostyán-sárgára. Jó-e? Sok vizet szerintem nem zavar, újdonság, ennyi.
2019. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Többféle módon variálják, nem csak szinváltósan villog, de a kanyarodási irány felé is fut a fény..sőt, felváltva kér sárga vonal, stb..havonta jelenik meg újabb megoldás..az előnye, hogy figyelemfelkeltőbb, és jóval kisebb az áramfelvétele a komplett indexnek..(is)
2019. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem tetszik, de egyéb hátránya nincs
2019. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ilettve a xenon lámpának az előnyei hátrányai? A régi lámpákkal szemben mivel jobb és rosszabb?"

Halogén vs projektoros xenon között ég és föld a különbség.

2019. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én Audis vagyok mielőtt valami félreértés lenne.

Köszi a válaszokat, bár páran nem válaszoltatok az utolsó kérdésemre.


#4 akkor egy pár példát tudnál mondani?

2019. jan. 8. 19:12
 6/9 veterán vas ***** válasza:

Amikor először láttam ilyet, azt hittem valami testhibás lámpa. :D

Biztos maradi vagyok, de nekem az irányjelző ne legyen futófény, ne oltsa ki a másik lámpát, ne csináljon ilyen kunsztokat.

Legyen ott ahova tervezték, produkáljon egy 60-120/perc villogási számot, borostyánsárga színben.

(ha már egyszer így kívánja a kresz)

2019. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 pl [link]


#6 szerintem ez a futófény is tud annyit.

2019. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előnye, hogy végre tisztán látni végre, hogy indexel az egyén - feltéve, ha ínhüvelygyulladás végett nem használja az indexkart.

Az ilyen "teljesen fehér" megoldásokhoz képest tartom jobbnak:

[link]

2019. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a nappali menetfény, vagyis a DRL lámpája. Ugyanerről a lámpáról oldották meg az indexet is, elvégre a LEDnél ez lehetséges. Ha már úgyis villog az index, akkor mindek világítson a DRL is, logikus. Az Audi nagyon jó és érdekes fényforrásokat, lámpákat csinál az utóbbi években.

Amúgy meg a Skodákon is ugyanez a megoldás van.

2019. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!