Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó minőségű alkatrész...

Mennyire jó minőségű alkatrészeket gyárt a BGA? Melyik a jobb az Ajusa vagy a BGA?

Figyelt kérdés
Sajnos csak háromféle márkájú hidrotőke kapható a Mazdámhoz: Febi, Ajusa, BGA. Sajnos a Febiről (amiről azt hittem a legjobb minőség) kiderült, hogy pontatlan méretezésű, valószínűleg kitámasztanának vele a szelepek. Így csak a spanyol Ajusa és az angol BGA maradt. Ajusáról hallottam félig-meddig negatív tapasztalatokat a BGA-ról viszont semmit. Vagy bárkinek bármi tapasztalata vele, akár hidrotőke, akár más alkatrész terén? Ti melyiket vennétek? Előre is köszi!

2019. jan. 10. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Én érdekes módon a Febi/Swag márkát mondtam volna ezek közül a legmegbízhatóbbnak, de úgy látszik, ebben az esetben ez nem igaz.

BGA angol székhelyű cég, de a termékei bárhol készülhetnek a világban (mint ahogy az összes többinek). Sok BGA cuccot adtunk már el, nem tűnik prémium minőségnek, de igazából probléma még nem volt eddig velük.

Ajusa: talán nekik van a legszélesebb szortimentjük, még a nagyokat is beleértve. Az utóbbi 5-10 évben sokat javult a termékeik minősége, de sokan még mindig ódzkodnak tőle, a magyar piacon nem cseng jól a neve. Viszont ha már tudjátok, hogy a Febi méretpontatlan, akkor rendelj le 1-1-et az Ajusaból és a BGA-ból is, és mérjetek. Szerintem.

2019. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!