Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen Babetta lehet?

Ez milyen Babetta lehet?

Figyelt kérdés

Itt a link:

[link]

Motorszerelés alapjainak elsajátításához szeretném megvásárolni. Fiatal japán robogóval járok, később majd ezt is szeretném szerelni, de ezen gondoltam elsajátítom az alapokat. Sokat nem mennék vele, max heti egyszer megzúgatnám, vagy ha nyáron vonattal megyek valahova akkor ezt simán ott merem hagyni egy sodronylakattal bárhol.

Melyik Babetta lehet ez?

A hirdetés szerint fellelt állapotban van, kép alapján a kerékbelsőket kell cserélnem. Mennyire beszereznehető illetve mennyire drága ez a méret?

Azt láttam, hogy a bontott alkatrészek vasárban vannak.

10.000Ft-ért szerintem megéri.

Szerintetek?



2019. jan. 11. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt szét kell kapni újra össze rakni ha szépen megcsinálod lehet lába kél még vonatozol ha meg nem csinálod meg akkor inkább biciklit vegyél mert könnyebb tekerni
2019. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted, így ránézésre "benne van minden"?

A taposón látok egy pár vezetéket, az az egykori gyújtás lehet? Van arra esély, hogy beindul?

2019. jan. 11. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom meg van-e mindene, de beindulni esélytelen megszakítós gyújtással
2019. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld! Akkor talán jobban járok egy láncfűrésszel, azon is karburátor, ami a legjobban érdekel.
2019. jan. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!