Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsókerék meghajtású autó...

Hátsókerék meghajtású autó után elsőkerék meghajtásúval közlekedni?

Figyelt kérdés

Nektek nem volt fura? Nem hiányzott?

Nem bántátok meg hogy olyat vettetek?

Vagy meglehet azt is szeretni ha jól megy az autó?


Világ életemben csak hátsó kerekes autóim voltak, (driftelni nagyon szeretek) most néztem ki egyet ami tetszik de első kerekes....



2019. jan. 11. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elsőre fura volt. Csak akkor hiányzott ha játszani akartam vele

De igen. Jelenleg nincs autóm. Ha megint veszek, csak hátsós lesz. De ez az én egyedi hülyeségem. Az emberek 99%-a nagyon jól elvan első kerék hajtással. Feltételezem meg lehet azt is szeretni.


Húz az is. Meg jó közlekedni. Más érzés, de fél óra alatt megszokod. Annyi hogy ugye keresztbe nem tudod normálisan tenni.

2019. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő, mivel nem szoktam keresztbe pakolni, ezért menet közben meg nem mondom, hogy most elől vagy hátul hajt-e.
2019. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 veterán vas ***** válasza:

Ha nem a belvárosban akarod bebizonyítani a világnak, hogy drit-versenyző vagy, akkor nem lényeges a hátsó hajtás. Szóval normál utcai közlekedésben édesmindegy a hajtás helye.

Szélsőséges helyzetekben pedig úgyis az van, hogy: "majdcsakmegoldjukvalahogy" ;)

2019. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 JulesTS ***** válasza:
24 évig csak hátsókerék hajtású autóim voltak (kivéve fél év Trabizás). Nem volt fura, vagy talán egy kicsit, hogy durvább gyorsításnál a kormány is tekeri. Csak télen hiányzott egy kicsit (hátsó kerekes hajtásláncát sem gyilkoltam száraz aszfalton). De lesz még csapatós autóm...
2019. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Normál használat mellett gyakorlatilag mindegy hol hajt. Driftelni úgyis hobbi autót kell építeni, a többi csak bohóckodás.
2019. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi jó a hátsó kerekesbe emberek? Őszintén?? Van egy A Omegám és múlt télen vele jártam a hóba, háát volt ,hogy már fogtam bibliát, hogy induljunk végre, legyen egy kis tapadás. Mi van ha hegyen kap el a hó? Elsőkerekssel csak fölmászok vele, ez olyan mint a kamion emberek, lutri, hogy nem e töröd össze hóba. Lehet velem van a baj, de szerintem az elsőkerekes jó. Bocs.


20/F

2019. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem teljesen így működik, hogy elsőkerekessel simán felmászok, hátsóval meg meg se mozdulok. Majd ha vezettél pár évet rájössz. Mivel 20F-et írtál, gyanítom nincs 10+ év tapasztalatod.
2019. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, valóban, de az én korosztályom az amelyik "esik a háó? eriggy driftőni " én is szeretek hóba vezetni mert feelinges, de csúszizni.. neeem.


20/F

2019. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt hóról? :) nem ez volt a kérdés.

Menj a verseny pályán ilyennel is meg olyannal is aztán meglátod melyikből szállsz ki majd mosolygósan.

2019. jan. 11. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké kérdező, legyen mondjuk egy S osztályos Mercivel, utána egy Ford Fiesta ST-vel, szerintem se kérdés, hogy melyikből szállok ki mosolyogva. :) (szeretnék arra célozni, hogy attól még, hogy hátul kapar, nem lesz minden esetben jobb, mint egy FWD)
2019. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!