Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsókerék meghajtású autó...

Hátsókerék meghajtású autó után elsőkerék meghajtásúval közlekedni?

Figyelt kérdés

Nektek nem volt fura? Nem hiányzott?

Nem bántátok meg hogy olyat vettetek?

Vagy meglehet azt is szeretni ha jól megy az autó?


Világ életemben csak hátsó kerekes autóim voltak, (driftelni nagyon szeretek) most néztem ki egyet ami tetszik de első kerekes....



2019. jan. 11. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mármint ne érts félre, az általam említett Merci is ad egy feelinget, csak nem azt, amit szerintem te szeretnél.
2019. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10 teljesen igazad van, nem minden esetben lehet jobb. Meg hát emberfüggő, kinek mi.

Én nem arra céloztam hogy melyik jobb, hanem inkább az hogy melyikkel élvezetesebb, fwd-vel csak végig szabsz a pályán, míg az rwd-vel néha néha kifarol a hátulja, korrigálni kell az autót, vagy csak simán végig drifteled a pályát, és ez hatalmas élmény.


Mindkettő jó persze, élmény lenne.. de ha tényleg élvezni akarom, és választhatnék a két autó között, egyértelmű rwd-t választanám.

Fwd-del olyan lenne mint átlagos hétköznapon, néha jól odataposom neki aztán vége ennyi.

2019. jan. 12. 09:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi, én személy szerint nem vagyok nagy driftelős, inkább a minél gyorsabban végig menni a pályán az én világom. Persze én is jobban szeretem, ha hátul kapar, de nem a világ vége az első kerék se, főleg ha egy jó hothatch-ről van szó. :D
2019. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hátsó kereseknek általában sokkal jobb futóművet lehet építeni. Én az első kerekesektol félek, láttam mar youtubon gazelvetelkor visszatapado elforditott kormanyt es autana a szalagkorlatba csapodast. Meg hatsoval akar gazzal is ki lehet huzni a tulzott alulkormanyzottaagbol, ami szinte minden autot sujt
2019. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!