Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor lámpa felvillant...

Akkumulátor lámpa felvillant hegyről lefele való fékezéskor amikor teljesen megkellett állnom, utána kihuzattam egy hosszabb útvonalon és nem csinálta, mitől lehet?

Figyelt kérdés
-12 és - 20 fok között van a hőmérséklet kint, szabad ég alatt van kint az autó, benzines, 1.6 16v, masodik eset hogy ezt a dolgot hozza elő mikor teljesen megkell álljak hegyről lefele mert a szembejövőt elengedem, felvillan az akumulator lámpa párszor, a motor dögledeziky a fények halványodnak.. Mostanság csak város között jártam, lehet azért mert nem töltött eleget az aksi? Hasznaltam a fűtést+ ablakolvasztás, zenét, rövid fényt amikr előjött ez..

2019. jan. 11. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Generátorra gyanakodnék. A fordulat 2000 felett legyen, ugyanis csak ott teker.
2019. jan. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Alacsony fordulatnál persze hogy nem tölt..pláne az aksinak a hideg sem tesz jót, lehet, hogy öreg is..


tavasztól már jobb lesz.

2019. jan. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy elektronikai műszerészhez és az megnézi. Lehet az akku is meg a generátor is gyenge már.
2019. jan. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a generátorod kezdi feladni a harcot.


Nekem is így volt, hogy először csak néha alapjáraton gyulladt ki, aztán már mindig világított alapjáraton, egy idő után már 2000 alatt is folyamatosan világított, majd 3000, és így tovább, amíg egyszer csak nem indult az autó.

2019. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megfogom nézetni :) csak már hétvége van, gondoltam addig informálódok, az aksi 1 éves szürke vartas aksi elég drága volt :) nem az olcsók közül valadztottam
2019. jan. 12. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit hogy milyen drágán vetted az akksit. A Varta meg amúgyis nagyon rossz minőségű az utóbbi években.
2019. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!