Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Biztonságos neten autópálya matricát venni? Hogy kell fizetni? Kártyáról levonják az összeget és már kész is? Ennyi?

jan. 12. 18:53  Privát üzenet  

A válaszok
Te még soha nem fizettél neten?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 12. 19:02 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Üdv a XXI-ik században.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 12. 19:03 Privát üzenet
Neten még nem vettem én sem, telefonon igen. Ott pedig a telefonszámlához csapják.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 12. 19:40 Privát üzenet

Biztonságosabb mint bárhol máshol! Egyrészt igazolásod van a bankoktól, vásárlásról. Stb.

Ez a modern világ.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 12. 19:48 Privát üzenet
Ez mondjuk érdekes, mert sok mindent szoktam neten keresztül venni. Aliexpressről is nagyon sokat rendeltem már. De a 4db megyei matricámat mindig a benzinkúton vettem meg. Szinte minden héten teletankolom az autót. Januárban valamelyik héten amikor éppen eszembe jut, megveszem a matricákat is. Sosem vettem neten, pedig elvileg lehetne.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 12. 20:17 Privát üzenet
Biztonságos persze, nem tudom minden szolgáltatónál e, de a Telekomnak van többek között autópályadíj vásárlási lehetőség is a mobilon.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 12. 20:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Autópályára, nagyobb utazásokra és városi közlekedésre is egyaránt jó választás lenne Suzuki Swift?
Szerintetek mikorra lesz kész az M0-ás körgyűrű? Mennyire fog csökkenni a forgalom a Szentendrei, Bécsi, Budaörsi úton?
Mikorra lesz kész az Esztergom és Budapest közötti autóút/autópálya?
Az M6 autópálya mettől meddig van kész? Székes fehérv után hol lehet rámenni?
Mi az hogy fizetős út? Nem autópálya. Google-on néztem mert le akarok menni valahova, és az autópályára azt írja hogy "Részben fizetős út" jó az stimt, kell matrica és kész. De...
Dunaújvárostól haladva Pécs irányába, meddig van kész az M6 autópálya?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!