Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi használatra ezt az autót...

Napi használatra ezt az autót megvennétek? Naponta 50 kilométerre kellene.

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 12. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7- es vagyok.

Ezért a pénzért én japán vagy német vonalon keresnék szívómotoros, benzines autót. A szívó benzin egyszerűbb szerkezet, mint akármelyik turbódízel, nem megy tönkre benne például az adagoló, és ha hozzá kell nyúlni, a dízelre biztos hogy többet költesz.


Ezért a pénzért kb 15-20 éves autók jöhetnek szóba, ezeken az idő pedig nem múlik el nyomtalanul, minden autón látszik ha ún “családtagként” tartották, és az is ha valami munkásautó volt.


Említetted a sedanokat, itt ajánlanám a régebbi Vw Polo-t, (3-as) ami elég tágas, itt a rozsdára kell figyelni.

A Renault Thalia-t kiemelném, mert strapabíró kis járgányok, de esztétikailag sajnos vannak leharcolt példányok.

Ár érték arányban a Citroën Xsarát merném javasolni, bár itt a futómű elállítódhat, és a lengéscsillapítókkal van olykor probléma.


Aztán szerintem mondanom sem kell a G Astrát, ami ugye mindig ott van az első helyen úgy ár-érték arányban, mint fenntartásban, meg mindenben. Ebből van kombi is, amiben elfér egy fél ház szinte. Ha a hátsó üléseket ledöntöd, akkor pedig még egy úszómedencés tengerpart is. :) No de ez persze csak poén, viszont tényleg hatalmas a csomagtér.


B-s Vectra, esetleg Passat, Nissan Primera,-Almera, Skoda Octavia, Mitsubishi Carisma. Ezeket csak úgy írtam, hogy ezekből is válogathatsz, de itt azért lehet némi szerviz gond.. Az olajcserékre mondjuk az Almera elég érzékeny, a Vectra ugyan Opel, de a futómű néha elállítódhat. Az Octaviát félve írtam, és képzelj oda egy erős zárójelet, mert a motorja az egyik típusbetegsége.. Gyakorlatilag minden Octaviának van valami a motorjával. Az 1.6 és 2.0 alapból problémás, vezérműlánc, miegyéb.. A CRTDI szintén bajos.. Ha a szelepeknél az egyikben is eltömődik egy kis rész, máris erőtlen lesz a motor.. Úgyhogy azt nem javaslom.

Lehet, hogy valamit kihagytam, bocsánat, csak kezdek fáradni :)


Remélem tudtam segíteni! :)

2019. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es , lekérdeztem az autó előéletét.
2019. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"lekérdeztem az autó előéletét."


...vagy nem most, a mostani eladásra, hanem még évekkel ezelőtt tekerték, amikor nem rögzítették az óraállásokat.

2019. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennyiért már autót is kapnál.
2019. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!