Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen árban mennek a napi...

Milyen árban mennek a napi használatra alkalmas E46-ok?

Figyelt kérdés

A pénztemető és hasonló kommenteket hagyjátok kérlek. Van autóm, szeretem, de nagyon tetszik ez a kifejezett fajta tegyük fel 1.8-as benzinesben és sedan kivitelben.

Illetve mennyire megbízható ez a típus?! Nem tippeket hanem tapasztalatokat kérnék, köszönöm



2019. jan. 12. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

5-6000 EUR az elsőgazdás tényleg hibátlan és ismert követhető szerviztörténetű darabok ára. Az enyém 6500 volt, de az nem 18-as.

A magyar piacot felejtsd el, ide csak a hulladékot hordják a nepperek. A jó kint is drága.

Ne hagyd magad lebeszélni, ha körültekintően választasz, nem fogsz csalódni és elégedett leszel vele. Nagyon jó autók, én az E36-ot és az E46-ot nem adnám semmiért. Csak bele ne nyúlj egy itthoni példányba ötszázért...

2019. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi számít napi használatra alkalmasnak? Van akinek a 700 000-res lógó belű is az, van aki meg nem adja 6-7 000 euro alá.


316-ot szeretnél? Abból volt 1.8-as, 318-ból csak 1,9 és 2.0.


Ha olyat szeretnél ami jó, nem lepusztult és nem is rohad akkor az 5-6000 euro alattiakat szerintem is felejtsd el.

2019. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itthon is lehet jót kifogni, csak ritka. Ha frissen van cserélve rajta fék, futómű minden sallangjával, szíjfeszítő görgők, szíjak, jó gumikkal, felnikkel (esetleg 8-cal), hibátlan, nem kopogó difivel, kardánnal, jó hardyval, stb... nekem rozsdamentes e46-om van, motoron kívül kb már mindent cseréltem rajta, 3 éve van nálam, m pakett2-es gyarilag es full extra, 20d.

6 ezer euroert vettem, 1.8 ert itthon, de jelenleg tobb mint 4 milliomba van. Gondolkozhatnek cseren, de meg 3,5 korul sem ltok olyat, ami szivesen atulnek...

Ha egyszer megis ugy dontok, hogy eladom, 2 alatt nem fogom arulni, hiaba van tele a net 1,3 millios vagy ez alatti dizelekkel...


Erdemes egy ujonnan nagyon felujitottat venni, azzal valoszinuleg kevesebb lesz a problema.

2019. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Gondolkozhatnek cseren, de meg 3,5 korul sem ltok olyat, ami szivesen atulnek..."


Szét kell nézni Svájcban, Igaz dízel nincs, de keveset futott benzines E46 van bőven, ráadásul olyan áron, hogy sírva fakadsz. Ha már venni kellene én inkább ilyet keresnék, nem egy felújítottat:


www.autoscout24.ch/6130202

www.autoscout24.ch/6238640

www.autoscout24.ch/1307527


Mondjuk ha a pénz nem számít, ennyiért már lehet találni keveset futott 6-ost is :)

2019. jan. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!