Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót választanátok,...

Milyen autót választanátok, milyen motorral?

Figyelt kérdés

Főleg kombit keresek.

1-1.2millió forint van magára az autóra.

Munkába járáshoz kellene, ami napi 60km. Hétvégente rokonlátogatáshoz.

Közel jövőben gyermek is várható, vagyis tágas legyen a beltér és csomagtartó is, főleg ezért jött szóba a kombi.

Amiket néztem eddig:

Ford Mondeo 2.0TDCI

VW Passat 1.9-2.0TDI

VW Golf 1.9TDI

Renault Megane: 1,6 benzin, 1.5DCI, 1.9DCI

Alfa 159 -bármelyik motorral

BMW 316i, 318i, 320d

Toyota Avensis -2.0-2.2 D4D


Melyiket ajánlanátok és miért?

Esetleges tapasztalatokat is meghallgatok.



2019. jan. 13. 08:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Passat vagy Golf Plus szerintem ezek közül én mást nem vennék.


Ha meg van autód most is akkor inkább húznam a vásárlás idejét gyűjtögetnek próbálnek kevésbé agyon használt egyszerű működésu autót venni

2019. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ennyiért Skoda fabia 1.4 16v sportline 101lo kombi kaszinban sportossá hangolva az egész mint a motor a futóműn át a beltérig minden , hely is van benne tisztességesen 2007-ig gyártott első generáció nem véletlen adtak el belőlük nagyon sokat újonnan
2019. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mégis ajánlanám a Focust. 1.8-as benzines GHIA. A nejemnek az van, elnyűhetetlen szerkezet.
2019. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kamikaze0521 ***** válasza:
Szia bármelyik márkánàl is ragadsz, és maximum ennyi pénzt szànsz rà, gondolj arra is hogy mivel használt autó, bármi el romolhat, (kb. 30%-a maradjon kp.) kapásból vezérléssel kell kezdeni olaj cserével.. Mindenek előtt ha meg van a kiszemelt példány ne sajnàld a pénz 10 20 ezer Ft közötti összeg egy állapot felmérés! Ford Mondeo: Sajnos az utóbbi években rettenetesen sokat romlott megbízhatóság terén, rengeteg elektronika hiba áll fenn már 50 60 ezer km el teltével. Volkswagen Passat: Szerviz költség nagyon magas, nehezen szerelhető, megbízható, de hamar meg adja magát a porlasztó csúcs. Golf, dettó hasonló paraméterekkel küzd mint a Passat. Renault: Ezzel is rettentően sok az elektronikai katyvasz mint a mondeonal... Alfa 159 sajnos benzines motorral felejtős a Diesel motor tökéletes, a legmegbízhatóbb az 1.9 8V motor illetve az 1.9 16V a 2.4 20V jó de, ez a legköltségesebb fenntartani. A futómű az a gyengejük, illetve harklis csak gyári alkatrészeket szereti. BMW: HASZNÁLTAT SOSEM! Toyota Avensis: Japannàl alapszabály csak DIESEL-t neeee! Benzinest annál inkább. Pont az Alfa ellenkezője, abból benzinest nem szabad venni. Ha kérdésed lenne batrant írj. 😉
2019. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kamikaze0521 ***** válasza:
Kedves hozzászólók, szó szerint sötétben éltek, ennyire félre vezetni embereket... Alfàt egyből köpködés fikàzàs. Meg esküszöm az életben nem volt Alfàtok csak làttàtok az utcán, est ezt hallottam azt hallottam róla. 20 éve hajtok egy 156 ost, szó szerint nem kímélő üzem módban, jelenlegi óra állás 790.000km S szó szerint, csak kopó alkatrészeket kellett cserélni benne, kétszer kapott alváz védelmet. És szó sincs arról hogy csörög zörög szét esik... És nagyon megbízható 1.9 8V motor van benne.
2019. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!