Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A "Paris" Dakar 2019 Rally-n...

A "Paris" Dakar 2019 Rally-n a versenyzők hova mennek, ha tojniuk kell, hova ürítenek?

Figyelt kérdés
A sivatagban sehol egy wc, még az ottani nézőknél se láttam

2019. jan. 14. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés. Főleg, ha tudjuk, hogy baromira kell(lene) ügyelni a tiszta környezetre...remélem valaki tudja a helyes vválaszt. Én a sarki expedíció maradékára kérdeztem rá, mert ott aztán még a kábelfektetés is bajos, nem hogy a visszaszállítása a kiindulási helyre.

A Himaláján büntetik azt, aki nem mutatja fel a zacskó barnamaciját..

2019. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már a szar is környezetszennyező?
2019. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Íme a megoldás:


[link]

2019. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A profi sportolók (mert itt bizony azokról van szó, ugyanúgy sportemberek, mint az atléták, úszók és egyebek) ha kell, tudják úgy rendezni az anyagcseréjüket, hogy csak akkor ürítenek, mikor lehet. A versenynaptárból előre tudják, milyen a napok időbeosztása és akkor teszik le a csomagot, mikor erre van lehetőség.

Ha mégsem adja ki, akkor ott vannak az etapszakaszok, ahol az időterv kicsit lazább. Simán belefér egy gyors útmenti nagydolog, akkor is időben érnek az időellenőrző pontra.

2019. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

#4!

Mi az az "etapszakasz"?

Gondolom olyan túllihegett fogalom, mint a bacon-szalonna, a champagne-pezsgő, esetleg a CD-lemez, vagy a VIP-személy? ;)

2019. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!