Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Szuper jog gyertya baj?

DJW4RP3D kérdése:

Yamaha Szuper jog gyertya baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Yamaha jogom. Most lett cserélve membrán,szivócsonk,görgőg,szíj. Szervízben lett csináltatva. Ez után olyat csinál,hogy mikor elindulok megy rendesen mikor fékezek vagy le lassitok 10 alá pl akkor alig akar megindulni,konkrétan vissza esik a fordulat oly annyíra,hogy alig megy de ha 10 fölé megy a km/óra akkor meg pörög rendesen. Szerintetek? Azóta volt még 1x szervízben kerékcsapágy illetve a kuplung csapágyak lettek ki cserélve de ez megmaradt. Megy rendessen dinamikusan húz nem hörög. Én gyertyára tippelek. Valaki találkozott már ilyennel?

2019. jan. 14. 17:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csörögni nem csörög. Akkor miket érdemes még kicserélni? Miket rendeljek a kis rugók és a nagyrugón kivül? Köszönöm a válaszokat. Ment a pacsi mindenkinek.
2019. jan. 31. 07:58
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és a gyári méret van benne,mutatta a görgő méreteket van egy kiskönyve abból néztük ki. Asszem 6,5g..
2019. jan. 31. 08:01
 13/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok.Volt már ilyen galibám,a variatorban a görgöket kicseréltem,oké lett a dolog.A kuplunghóz egyellőre nem nyulnék.Az ékszíj hossza állapota?Már csak gondolat índitónak kérdezem.
2019. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most újra olvastam az írásod.Vissza az egész,szíj rendben.Oké.
2019. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Viszont egy gyertya csere nem vág földhöz ezért cseréld újra,ártani nem árt és a régit elteszed pótnak ha kiderül róla,hogy mégis csak jó.
2019. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Volt gyertya csere de ugyan az a jekenség. Habár az is egy használt volt de megfogadom a tanácsod és veszek bele egy újat.
2019. febr. 1. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!