Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan a hangja mint egy...

Olyan a hangja mint egy traktornak?

Figyelt kérdés

Van egy 2004-es VW POLO-m, tegnap az autópályán tartva hazafelé elkezdett fura hang "szivárogni" a motorházból,


leginkább egy traktor motorjának zajához tudnám hasonlítani, a hang egyébként akkor erősödik amikor az autó gyorsul.

[link] (annyira intenzív azért nincs, de ütemre hasonló)


Alapvetően motortartó bakra tippeltem volna, de azt alig egy hónapja cserélték mivel eléggé ki volt már, azóta megjárta már az országot széltében oda-vissza.


A szervizben csütörtökre kaptam időpontot, gondoltam addig is, hátha okosabb leszek és rákérdezek itt, hátha van valakinek valami ötlete mitől lehet ez a hang, mi okozhatja?


2019. jan. 14. 19:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10

nekem ne mondd, előzőleg Suzuki Swift volt, az elvolt az évente 1x történő teljes cserével

2019. jan. 16. 08:32
 12/12 A kérdező kommentje:

tegnap este bevittem, ma este mehetek érte,

azt mondták, hogy most semmilyen zaja nincs a kocsinak,

(ezt egyébként reggel 10 percet a forgalomban töltve én is így tapasztaltam)


megnézték, 2x is,

egyszer a zajt keresve

egyszer meg hogy nem-e valahol csöpög az olaj, de nem találtak semmit.


Azt mondták, most olyan sok olaj van benne,

hogy nem látják,

honnan hova folyik az olaj,

azt mondja,

ad majd egy címet,

oda kell elvinni és ott átmossák és ott tudják megmondani

és akkor fognak ők tudni mondani valamit.

2019. jan. 16. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!