Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három A betűs kereskedėst...

A három A betűs kereskedėst tėnyleg jobb elkerülni?

Figyelt kérdés
Nem csak mint vevő, hanem autót eladni akaró is?
2019. jan. 16. 07:06
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Mint ahogy azt már a 3millio másik ilyen kerdesnel leirtuk:IGEN!
2019. jan. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eladókėnt is? Tehát nem ėn akarok venni locsit onnan. Vagy annyira semmi pėnzt adnak, belekötnek az autón mindenbe?
2019. jan. 16. 07:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eladóként sem érdemes velük foglalkozni, illetve ha neked mindegy, hogy mennyit kapsz az autódért, akkor hajrá.

Telefonban mindent megígérnek, de személyesen már a közelében sincs a valós ajánlat a korábbitól.

2019. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kis eszed kerülöd őket mint a pestist. Egy lehúzós szemét banda akik hülyének néznek és még törvénytelen is amit csinálnak.

Szóval kerüld őket, én megérteni sem tudom hogy van annak a moslék cégnek létjogosultsága és helye az országban. És miért nem gyújtották már fel az egész telephelyet...

2019. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eladóként nem feltétlenül.

Ismerősöm adott el nekik autót. Az ár nagyon jó volt, amit kaptak érte. Viszont a rengeteg totalcar-os cikkben leírt sz/patáson végig kellett menniük (forgalmit elveszik, órákig várakozás, amikor lelépnél, valami kifogással ott tartanak). Ettől függetlenül én sem mennék oda, előbb adnám el valami félcigány neppernek, mint ezeknek a r/hadékoknak.

2019. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát nemtom. Én elakartam adni az autómat. Irányár 2.000.000ft volt. (2009-es Lancer) Az AAA 1.300.000!!!!! FT-ért akarta elvinni... Még a többi nepper is 1.400-500.000-at ajánlott....

Cserébe úgyvoltam vele h kapják be mindannyian... Igazolhatóan megnézettem hogy milyen motorikus bajai lesznek (mindenre gondolok olajcserétől kezdve), és akárhogy számoltam az kevés.


Végül 1.800.000-ért elvitte egy magánszemély...

2019. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell, hogy a jelzett cégben sok az eltartott, tehát kell a hatalmas haszonkulcs...ez teljesen normális. Aki hajlandó ebben a játékban résztvenni, annak ott a helye.


Amúgy bőven megélnek, mert amíg lócitrom akad, addig veréb is.

2019. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!