Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A modern autóknál az akksi...

A modern autóknál az akksi csere után kell valamit a rádión kívül beállítani?

Figyelt kérdés
Nekem rėgi autóm van, nem allítódik el semmi csak a rádió. Az új autók amik tele vannak mindenfėle elektronikus vackokkal ott is így van ez?
2019. jan. 16. 09:32
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Új autoknal legtöbb esetben még a rádió sem allitodik el!
2019. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rádió se szokott egyikbe se
2019. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az időt kell újra állítani, a rádióban minden megmarad.
2019. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok..mármint nekünk egyik autóba se állítódott még el az se
2019. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az előző kocsimban adtak hozzá egy pin kódot. A mostaniban elegendő az, ha én indítom a hozzá kapott kártyával. Akkor beáll. Amúgy nem.


Van olyan kocsi is, ahol komoly gond az újratanítása az elektronikának. A jobb szervizekben, vagy műhelyben ezért cserélik az aksit szünetmentesen.. Gond letudva.

2019. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen furcsa, ezekben a full elektronikus autókban nem jár olyan nagy hűhóval az akksicsere, mint pl a Renault Thaliámban, amivel egy fél órát baszkódtam a múltkor, amíg beírtam a rádiókódot. Előfordulhat, hogy modern autóknál elfelejt az autó egy-egy beállítást, pl elállítódik a digitális klíma, elfelejti a memóriás ülés a beállítást, ilyesmi, de ezek nem befolyásolják a használatot. Illetve a fogyasztás is szokott nullázódni általában, ezt jó tudni. Legrosszabb esetben az immobiliser szokott szórakozni, és akkor nem tudod beindítani az autót, de ez nagyon ritka és nem törvényszerű.
2019. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2013-as octaviám van, ebben be kell ütni az új akkumulátor gyári számát az autó vezérlőjének.

Ez azért kell, mert többféle technológiájú (EBF, AGM ill. hagyományos) akkumulátort is bele lehet rakni, viszont pl. egy AGM-est kicsit máshogy érdemes tölteni.

Olyan nagy baj nem lesz belőle, ha nem írod be neki, de elvileg az élettartalma rövidül ha nem úgy töltik, ahogy ő szereti.

2019. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!