Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy önindító 1,4 KW, vagy...

Ha egy önindító 1,4 KW, vagy 2,1 KW-os ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Erősebb, gyengébb illetve jobban tekeri vagy több áramot vesz fel?

2019. jan. 16. 10:40
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
A teljesítményét jelenti...minél nagyobb a KW annál "erősebb"
2019. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem erre lennék kiváncsi, mert azt tudom mi a KW.

Arra hogy ez több áramot vesz fel, vagy jobban tekeri, esetleg ha sokat tekertetem jobban merül az akksi.

Vagy esetleg az egyik gyorsabban hajtja e indításnál a motort.

2019. jan. 16. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ugyanahhoz a motorhoz van 1,4 és 2,1-es önindító is. A 2,1-es valószinüleg nagyobb motorhoz való, mint az 1,4-es. Az erősebb önindítóhoz arányosan nagyobb akku is kell, ha nem akarod, hogy kinyírja az akksit.
2019. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:

"Arra hogy ez több áramot vesz fel, vagy jobban tekeri, esetleg ha sokat tekertetem jobban merül az akksi.

Vagy esetleg az egyik gyorsabban hajtja e indításnál a motort."


A nagyobb teljesitmenyhez nagyobb áramerősség kell,azt meg nem is értem hogy mit jelent az hogy "jobban" tekeri!Nyilvan egy nagyobb teljesitmenyű önindító hamarabb lemeríti az akksit!

Az önindító kihajtási fordulatszáma meg mindentől független!Az egy gyárilag meghatározott számolt érték!Ezen csak az akksi töltöttségi szinje magyarul a feszültsége tud befolyásolni,mert minel kisebb a feszültség annal kisebb lesz a fordulatszám!De minden önindítóra van egy névleges érték amit elméleti 12V-on tudnia kell

2019. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jobban. Gyorsabban, nagyobb fordulattal.

Ha nem értenéd.

2019. jan. 16. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!