Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy motort, hogy zársz le...

Tamas3791 kérdése:

Egy motort, hogy zársz le hogy el ne lopják?

Figyelt kérdés

Pl egy simsont vagy egy babettát, amihez még kulcs sincs


Ha van kulcs akkor hogy véded meg? Attól még be lehet tolni nem?


Motort akarok venni, de az ilyeneket jó lenne letisztázni



2019. jan. 16. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet lophatatlanra lezárni.


Nekem van egy Simson és egy Scarabeo is a garázsban.

Az első és legfontosabb, hogy kockázatos helyen nem hagyom ott még lezárva sem. Egyiket sem.

Ha nem túl kockázatos, akkor pedig tereptárgyhoz rögzítek. Van egy Kryptonite U-lakatom és egy nem emlékszem a nevére, de drága és vastag motoros láncom. Legalább az egyikkel horgonyozok mindig.

2019. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami jó minőségű U-lakattal hozzálakatolod egy masszív tárgyhoz....


Lebetonozott padhoz, táblához, kerítéshez, tárolóhoz, korláthoz.


Itt arra kell figyelned, hogy ne nyeregcsövön lakatold le illetve amihez lakatolod az mozdíthatatlan és erős legyen mert pl. egy Kryptonite U lakatot nem fognak levágni csak úgy.... illetve kinyitni sem egyszerű (pick lock-ra gondolok)

2019. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy mindig valamihez kösd hozzá. Én láncot át tudom húzni a vázon, plusz tárcsafékzár előre-hátra.
2019. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!