Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen négyütemű 125-ös...

Milyen négyütemű 125-ös motort érdemes venni magas, testes embernek?

Figyelt kérdés
192 cnetiméter magas és 113 kilós vagyok. Csak A1-es jogsim van, friss (ősszel raktam le). Korlátlannak majd 2-3 év múlva megyek neki, ha elég tapasztalatot gyűjtöttem össze. Addig is kell valami jó kis munkábajárós, ügyintézős moci, legalább jó időben ne kelljen parkolóhelyet vadászni az autóval. Főként városban használnám, csak ritkán mennék városon kívülre pár rövidebb túra erejéig. Jó, ha váltós, nagykerekű a motor, de tetszenek a robogók is. Kétütemű nem kell, mert büdös lesz tőle a ruhám. 4-500 000 Ft-ot szánnék rá(mármint a motor vételárára). Melyek azok a típusok, amiken kényelmesen elférek, nem akad a kormány a térdembe?

2019. jan. 10. 15:18
 1/6 JulesTS ***** válasza:

Honda XL125V Varadero lesz a te motorod. Megbízható, magas embereknek is kényelmes, túrázni, munkába járásra is jó, aránylag kis fogyasztású és belefér a költségvetésedbe.

Aztán ha meg lesz a korlátlan, akkor lehet váltani a nagy testvérére...

2019. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem sorolok fel minden típust, de enduróban gondolkodj, pl Yamaha DT 125 (később 250, aztán XT 600).
2019. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg a Varadero lenne a legjobb választás, de az nem jön ki fél millából, ha jót is akarsz venni. Én inkább egy nagytestű robogót ajánlanék, egyébként is kényelmesebb, jobb lesz az városban. Típust azért nem írnék, mert hahu-n úgyis ki tudod keresni mi a jó neked.
2019. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Szerintem a legjobb motornak a Gilera Runner 125 4t gondolom, mert a paraméterei egy magasabb személy számára is kíválló. Nagyon komoly menettulajdonsággal rendelkezik. Csak néhány példa: 15LE elől és hátul kiváló tárcsafék, nagyon jó menetdinamika, kb 7mp alatt van 100km/h sebességen. utazósebessége 120km/h és végsebessége az enyémnek kb 135-140 km/h volt. Rendkívül jól tuningolható. Gyors és strapabíró a motorja.

2019. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ebben a kategóriában lemondtam a váltós motorról. A Yamaha Xmaxxal, Malaguti Madisonnal, Kymco Grand Dinkkel, Piaggio X8-al barátkoztam eddig, mert azoknál ki tudom nyújtani a lábam tetszés szerint. A Gileráról meg is feledkeztem, nagyon tetszett az első generációs Runner annak idején!
2019. febr. 14. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen Nekem is van és nagyon szép és nagyon jó motor. Bár Gilera Runner FX 125 ös az enyém és kétütemű!

Nem füstöl és nem lesz büdös tőle az ember, a hátránya kicsit több a fogyasztása a 4t hez képest, nekem a régi kasznis van és jobban tetszik, mint az új.

Piaggio X9 nekem nem annyira szimpatikus, mert volt olyan motorom is és voltak vele gondjaim, nem motorikus inkább karosszéria elemekkel. Ami még jó és megbízható motor a Piaggio Beverly 125 nálunk ritka motor, nekem Beverly 300 -as motorom volt és nagyon szerettem.

2019. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!