Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlagosan hány órát kell...

Átlagosan hány órát kell venni a sikeres forgalmi vizsgához?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy kinek mennyire van szüksége a kötelezőn felül!

Én a kötelező után úgy éreztem,hogy bizonytalan vagyok és szükségem van még plusz órákra,hogy nyugodtabb legyek.2 plusz óra elég volt ahhoz,hogy azt tudjam mondani,igen,teljesen nyugodt vagyok a vizsgát illetően. Hiba nélkül sikerült. Van akinek elég a kötelező van akinek 35 óra van akinek 40 és stb stb egyén függő

2019. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 30at vettem, a 31. plusz óra vizsga előtt volt, végig mentünk az útvonalon vizsga előtt reggel, így nekem mázlim volt.
2019. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt találod iskolánként, hogy átlagosan hány órát vettek a tanulók. (a 100% a kötelező óraszám, ez B kategóriánál 29 óra):

[link]


Látható, hogy a nagyobb iskoláknál ilyen 130-140% körüli értékek vannak, azaz kb. 38-40 óra lehet az átlag.

2019. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a vizsgakkal egyutt eddig 90 ora.
2020. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!