Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 307cc vagy meganeII cc?

307cc vagy meganeII cc?

Figyelt kérdés
Mindkettőről hallok jókat rosszakat 307 fele hajlok nagyon 206 cct cserélném nagyobbra.
2019. jan. 17. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már e kettő között vacillálsz, akkor inkább a P307.
2019. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kintről hoznám be.

Itthon nagyon röhejes árak vannak

:D

2019. jan. 17. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Megane II CC-m volt öt évig, 1.6 benzines, 120 ezerrel vettem, 230 ezerrel adtam el, három baja volt összesen. A gyári gyújtótekercsek rosszak, ezeket egyszer cserélni kell amikor elszállnak (nekem 140 ezernél), utána nem lesz velük gond, mert kijavították a konstrukciót. Ami manapság még úton van, azokban már biztos volt cserélve, így ez nem érint téged.

A másik a kulcskártya: elengedett egy forrasztás, és újat kellett rendelni (addig meg a lyukba a kártya mellé egy kést bedugva lehetett összeszorítani, hogy meglegyen a kontakt az indításhoz). A harmadik valami biz-basz a futóműben, nem emlékszem már a nevére vagy funkciójára. Nem volt olyan nagy tétel.

Az enyém tehát meglepően megbízható volt. Mondjuk a végére már nagyon magasan fogott a kuplungja, és 10-ből 1 indításnál furcsa hangokat hallatott. Már nem vennék ilyet, se 307-est, mert erősen elöregedőben vannak. Esetleg az utolsó 1-2 évjáratból, 2009-2010-es forgalomba helyezéssel.

2019. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak kemény tetős kivitelt vennék.

Más kemény tetős típusok még kint is heroin áron mennek.

2019. jan. 18. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!