Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane Limusine...

Renault Megane Limusine 1.4,16V 2006, klima probléma?!

Figyelt kérdés

Első autó, egyáltalán nem értek hozzá, csak vezetni tudom.

Nem működik a klima de az is lehet, hogy csak nem tudom bekapcsolni.(Remelem)

Beimdítom az autót, megnyomom az AC jelzesu gombot, sárgát világit, de nem történik semmi. Nem fúj levegőt, nem csinal semmit, se kep se hang.


2019. jan. 17. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A fűtés kapcsolót is elkell fordítani .
2019. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
forgattam de arra sem reagalt
2019. jan. 17. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a fűtés nem működik akkor a klíma sem

fog menni. Azt kell megnézni miért nem megy a fűtő motor.

2019. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, félre érthetően írtam. A fűtés az tökéletes, mondhatni tűz forró. De amikor beinditom, megnyomom az AC Jelű gombot, majd eltekerem a fűtést akkor meleg fúj. Van ugyan az a tekerőnél még egy tekerő ha azt tekerem semmi.
2019. jan. 17. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát ha hűtésre állítod a kapcsolót (eltekered a kék sávba), akkor is meleg levegő jön a szellőzőkből? Vagy mire gondolsz?


Egyébként attól, hogy megnyomod az AC gombot, nem fog semmi sem történni. Ahhoz, hogy bekapcsoljon a kompresszor, a ventilátorokat is be kell kapcsolnod (a fújás erőssége nem számít).

2019. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pfuu, lehet, hogy a ventilátort nem kapcsoltam be. Tekergettem én ott valamit, csak nem figyeltem hogy mit, de majd holnap megnézem újra. Álló autónál első beindítás után is bekapcsol es hut a klima?
2019. jan. 18. 01:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de legfeljebb fél percen belül már jéghideg levegőt fúj. De télen ezt nehéz lecsekkolni, mert a kinti levegő is kifejezetten hideg. Egyébként ha egyszer majd úgy jársz most télen, hogy autózás közben bepárásosik az ablak, akkor bekapcsolt fűtés mellett nyomd meg az AC gombot. Ha pár percen belül eltűnik a pára, akkor működik a klímád.
2019. jan. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!