Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magától lehúzódhat a járművemn...

Magától lehúzódhat a járművemnek mind a 4 ablaka egy éjszaka során?

Figyelt kérdés
Soha nem látott helyzetbe futottam, miszerint reggel mikor mentem le az autómhoz, akkor megpillantottam, hogy mind a 4 ablakom teljesen le van húzva. A kérdés.. Hogy?? Elektromos ablakról van szó, és a kulcs végig nálam volt fent, senki az ég világon nem adott rá gyújtást. Hogy tudnak lemenni maguktól? Vagy hogyha esetlegesen ez egy lopás próbált volna lenni, akkor azt hogy tudták kivitelezni? Hogy adtak a kocsinak gyújtást, hogy le tudják húzni? Semmit nem vittek el egyébként.

2019. jan. 17. 19:37
 1/6 JulesTS ***** válasza:

Nem tudom milyen autó, de a komfort nyitás tud ilyet csinálni:

[link]

Más gyártóknál is van hasonló funkció...

Elég, ha a zsebedben/táskádban valami folyamatosan nyomja a nyitás gombot...

2019. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Után volt vagy garázsban a kocsi?
2019. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Csajom férjének Toyotája nem csak az ablakokat húzogatta, de a világítást és a zenét is! Full meghülyült a gép. Vagy 2 hétig ültek rajta a szervízben.


DE VW és Volvó esetében is hallottam ilyet.

2019. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok modern autó (VW, Skoda, Audi, Ford biztosan) tudja azt, hogy lenyomva tartod jónéhány másodpercig a kinyitás gombot a slusszkulcson, és lehúzza az összes ablakot. Gyújtás nélkül. Nos lehet, hogy mikor otthagytad az autót, zsebrevágtad a kulcsot, és véletlenül megnyomódott a gomb, lehúzta az ablakokat, és nem vetted észre. Vagy meghülyült az elektronika, és ez a funkció aktiválódott, de ez kevésbé valószinü. Vagy valaki szórakozott veled.
2019. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mazda 6-ról van szó.

4. válaszoló: De ki az aki tud ezzel szórakozni? Vagyis inkább azt kérdezem, hogy hogy?

2019. jan. 20. 03:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki meg tudja szerezni a kulcsod. De azt próbáld ki, hogy létezik ez a funkció benne, amiről beszéltem?
2019. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!