Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok, durván 2,7...

Mit gondoltok, durván 2,7 millió forintból lehet találni élhető E90 325i-t (6 henger)?

Figyelt kérdés

Legnagyobb kedvencem az E90, mivel már kellően komfortos, modern beltérrel rendelkezik ez egy fétisem.

De azt olvastam, és mondták mindenhol hogy a 4 hengeres felejtős konstrukció.

Az élhető belépő modell a 325 6 henger.

Egy jó ideje gyűjtök és 2,7 millió környékén nézelődök, de ez olyan mint hogy van 6 hengeres e46 600 ezerért,de 1.6 millióért is necces.


2019. jan. 17. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

"Legnagyobb kedvencem az E90, mivel már kellően komfortos, modern beltérrel rendelkezik ez egy fétisem."


Az E90 beltere elég nagy visszalépés az E46-hoz képest. Több helyen is olvastam, hogy gyárilag butítottak rajta, és nekem is ez a személyes tapasztalatomm. Egy 2004-es M Packetes E46-osomhoz képest, a 2008-as E90-em érezhetőbben kevesebbet nyújt belsőleg.


Az hogy a hat henger jobb mint a négy, szerintem minden BMW-re igaz, nem csak erre. A hat henger mégiscsak 6 henger. Csak takarékossági szempontból érdemes 4 hengerest venni.


A kérdésedre viszont sajnos nem tudok érdemei választ adni.

2019. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy az E90-es 325i nagyon ritka. De valóban ez már egy 6 hengeres benzines, nagyon jó motor. Mondjuk 2,5 millánál nem is adnék többet érte, annyiért már kell nagyon jót találj.
2019. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból rászűrtem annyira, hogy 325i, 2,6 alatt nincs e90, tehát a válasz nem.

2,7 millióért csak valami csoda és irgalmatlan szerencse kellene egy vállalható 325i E90 megvásárlásához.

2019. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 walk w1th mee ***** válasza:

Kérdező,én is arra pályázok,vagy 525i vagy 325i.

https://www.youtube.com/watch?v=GCzkOtc6ZK0

bármelyik sebességből felveszi a troppot,jót gyorsul,jó a hangja,igazi kis 'sport' sedan. ilyenre fáj a fogam nekemis. :) Kint láttam 4200 eu körül 4500 körül is. igaz hogy full alap no navi no bőr de 2.5-es.

2019. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!