Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e46-os vásárlásban gondolk...

BMW e46-os vásárlásban gondolkodom, de sokan beszélnek re róla hogy állandoan a szerívben fog állni. Még a volkswagen golf v-ös ben is gondolkodtam. A Bmw-ról akinek van milyen szervízigénye sokat kell rá költeni? Sorhatosokban gondolkodtam.

Figyelt kérdés
Bmw szervíz
2019. jan. 18. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Irreálisan drágán lehet jó E46-ot venni. De a Golf V teljesen más autó, nem nagyon lehet összemérni.
2019. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk Jetta (aka. puttonyos Golf V) van a családban idestova 11 éve.

Sosem robbant le, elég megbízható.

2019. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van jó E46 ami nem pénztemető, de ennek ahogy írták brutál felára van. Ha nem sajnálod rá a pénzt és bevállalod, hogy mindenki baxtatni fog, hogy egy 10 évvel fiatalabb autó árát adtad ki érte akkor hajrá.


Az olcsó, pusztulat sor6-osok felejtősek, azokra tényleg el lehet tapsolni a kocsi árát három éven belül.

2019. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 walk w1th mee ***** válasza:
Ne tedd. 320d, majdnem 7ezer eurós autóban ültem a végére és úgy sem volt jó,soha véget nem érő pénztemető. igaz a motorral nemvoltgond ill turbóval
2019. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat,amugy 1,5-2 milliót szánok rá ,de ha picit drágább az sem baj,gondol9m ennyiért már nem a pénztetemtők vannak !?
2019. jan. 19. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
2 millióért már jó Golf VI is van, fényévekkel előbbre, mint az E46
2019. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor a Golf jobb autó annyi pénzért,fiatalabb is és megbízhatóbb is.
2019. jan. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!