Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek ha látok egy nem...

Mit tegyek ha látok egy nem szokványos vagy tarkabarka autót menni az utakon? Nekem hogy lehet ilyen kocsim?

Figyelt kérdés
Minap láttam egyet aztán ma egy katicásat és ez számomra elég fura. Gondolkoztam már hogy áthúzatom az autómat valamilyen mintával és úgy érzem eljött az ideje, minnél feltünőbb annál jobb.^^ Hol lehet ilyet kérni? Esetleg emberek akiknek feltuno autójuk van?

2019. jan. 20. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
autódekoros cégek. Annyi van, mint a nyavaja. Megtervezik, legyártják, felragasztják.
2019. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és mennyire szabályos, utána néztél?
2019. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
teljesen szabályos.
2019. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó...
2019. jan. 20. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Az már megszűnt, hogy csak két szín lehet vizsgán?
2019. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az autó színe attól még az, ami a matrica alatt van. Csak beírják a forgalmiba a matricázást.
2019. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a két szín nem tudom, mikor volt divat a vizsgán, de a Polonak volt egy modelje, ami kb hat színű volt..talán Harlekin a neve
2019. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak Polo, Golf III és IV is volt Harlequin (helyesen leírva), na meg kellő agymenéssel csináltak lelkes tulajok minden másból is.

Szabályos, forgalmiba kell beíratni 2-3000 Ft, de ez elhanyagolható tétel. Egy autó teljes fóliázása kb. 300.000 Ft-tól indul

2019. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!