Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csigavér autóssuli, valakinek...

Csigavér autóssuli, valakinek van tapasztalata (lentebb)?

Figyelt kérdés

Láttam,hogy lehet náluk kizárólag elméleti oktatásra is szerződni. Én ezt szeretném,utána át szeretnék menni egy teljesen más iskolába a gyakorlat megszerzéséhez.Sajnos ez van.(Bízom benne 200-ból kijön az egész,ráadásul vidéken szeretném a gyakorlatot letenni,forgalmit,stb)

Viszont a vizsgasikerességi mutatójuk kb 50%.

Valakinek van tapasztalata? Én viszonylag jól tanulok,de ugye tudok venni teljesen új,a vizsgához igazodó könyvet ,amiből tanulhatok? Ezt náluk vegyem vagy esetleg máshol? Illetve állítólag nem tanítanak jól,de igazából fogalmam sincs az egészről,hogy mitől függ a sikeres kresz vizsga.(pl hány oldalas a könyv,v. mennyi a tananyag?)

Valaki kisegíteni információkkal?


2019. jan. 20. 23:39
 1/1 A kérdező kommentje:
a mitől függ a sikeres kresz vizsga* kitételeként értem: relatíve fog az agyam,de a mennyiségre vagyok kíváncsi,illetve hogy náluk,máshol vegyek normális irodalmat?
2019. jan. 20. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!