Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen külföldi oldalakról...

Milyen külföldi oldalakról rendeltek?

Figyelt kérdés
Üdv! Ti milyen külföldi oldalakról rendeltek kocsi alkatrészeket régebbi kocsikhoz, 2000 előttről? VW Golf pl., köszi!
2019. jan. 21. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebay (nem Golfhoz szoktam rendelni).
2019. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi kell.

Ha valami apró vacak tömegtermék akkor ebay vagy aliexpress. Illetve ha valami olyan dolog kell ami nagyon ritka akkor is van hogy az ebay a megoldás. De ha simán csak specifikus alkatrész kell akkor sokszor a bárdi olcsóbb mint a kínai barátaink. És a bárdira max egy napot kell várni.


Igazából tényleg azon múlik hogy konkrétan mi kell.

2019. jan. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kopó, ilyen olyan alkatrész kell javításhoz, akkor az alkatrészesemtől, neki van rálátása az összes magyar nagyobb értékesítési hálózatra és jó áron meghoz bármit.

Tuning terén pedig ahol megtalálom éppen amire szükségem van. ebay, német webshopok stb. de Golf-hoz pl RS Tuning-nál is elég sokminden van.

2019. jan. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én speciel nem rendeltem még tőlük, de haverom ódákat mond a devil tuningról hogy milyen rendesek meg ha nem is olcsók, de felelősséget vállalnak a termékekért.
2019. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!