Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió alatt érdemes Mercede...

1 millió alatt érdemes Mercedest venni?

Figyelt kérdés

Az A osztály kivételével szeretnék egy Mercit, a hahun láttam, hogy 1 millió alatt több száz kínálat van.

Érdemes ezeket megvenni szerintetek? Nyilván a km reális a legtöbben, 3-4-500 ezerrel kínálják őket.


Nyilván van hirdetve 100 ezer alatt is ami persze egy német fogorvosé volt, aki szalonból vette, és a rendelővel szemben lakott, és minden nap 10 métert gurult vele.. Meg van idős házaspáros duma meg minden.


De a normális hirdetések közt szerintetek érdemes böngészni?

Csak a 2000 évjárat feletti autók jöhetnének szóba. Valamint, a legtöbb automata váltós. Szerintetek érdemes lehet automatát venni, vagy manuálist inkább?

Kinek mi a tapasztalata? Egy 15-20 éves autóról van szó, az automata váltó mennyire megbízható ezeknél? Vagy felejtsem is el az 1 millió alatt való Merciket, mert szinte az összes ugyanolyan leharcolt állapotban levő, feljavított kocsi?


2019. jan. 23. 13:55
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az a baj higy 1millióért csak ezred fordulo környéki mercik lesznek amik gyakorlatilag mimd a márka legalja!W210meg társai.....W203 W220 W208 stb........ugyhogy én ezt nem erőltetnem,ezeknel az autóknál ugyanis semmire nem garancia a jeleneg jó állapot és/vagy a keves km
2019. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, 90 körüli E osztály is értelmes állapotban méter felett van.
2019. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz a Mercihez, ennyiért? A külvilág felé szeretnél demonstrálni? Szerintem kevésbé gizda márkából sokkal jobb állapotút kapsz ennyiért...
2019. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Ezek gondolom azok a hulladék francia motorosok, amit török én raktak össze. Váltó és motor hibás a legtöbb.

Pár éve én is akartam venni, minden szerelő lebeszélt róla.

2019. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!