Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Alfa...

Izil1000 kérdése:

Mi a véleményetek az Alfa Guiletta-ról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az Alfa Guiletta-ról? Nekem személy szerint nagyon bejön. Nektek?

2019. jan. 23. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szėp. De nem kellene, ahogy egyik olasz vagy francia kocsi sem.
2019. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Valóban szép, de egy T-rex is szép, mégse kéne otthonra. De ha oda vagy érte, akkor legalább a nevét tudhatnád: GIULIETTA
2019. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Külsőleg szép, a belseje már annyira nem tetszik, műszakilag papírformát nézve tetszik, a gyakorlatban meg kérdés, hogy képesek voltak e megbízhatóan megépíteni.
2019. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A Giulieta egy Istenkirály gép, csak kevés ép darab van belőle. Ha találsz egy szépet, felfelé fog menni az ára, érdemes megvenni, befektetésnek is.
2019. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha pedig az újra gondolsz, egyetértek, szép autó. És jók is. A motorjai megbízhatóak, még a dízelek is. A legnagyobb durranás az 1,75 TBi, de abból szerintem nem sok van.
2019. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Tök jó gép, jól is néz ki, gond sincs vele. Én vennék egyet, ha lenne rá pénzem, motorikusan is jók, ízlés kérdése, hogy ki milyen motorral veszi.
2019. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A motorjai nagyon jók, azokra nincs panasz, az 1.4-es benzinesek jól mennek és takarékosak is. Az 1.75-ös szerintem túl sokat eszik, a teljesítményéhez képest is.

Egyébként teljesen átlagos a megbízhatóságuk, ezek már nem a '90-es évek Alfái, normálisan össze vannak rakva. Itthon elég szűkös a használt kínálat, de ki lehet fogni jókat, én a 170 lóerős benzinest ajánlom :)

2019. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!