Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasoltok 3-4...

Milyen autót javasoltok 3-4 millió ft között?

Figyelt kérdés

Igényeim:


-Nem baj, ha használt (sőt, nem szeretnék bukni kapásból új autó miatt)

-Majdnem szinte csak városban használnám. Illetve hetente 1x egy 60 km-es országúti út lenne vele.

Sok városi parkolás és kevés kilóméterek. Tehát olyan heti max 120-180km lenne.

-Van saját garázsom.

-Örülnék ha lenne benne klíma, h nyáron ne rohadjak be a kocsiba, illetve a párátlanítás miatt is fontos lenne télen.

-Nagy előny lenne, ha megbízható lenne és nem kellene rá sokat költeni hosszú távon...


Konkrét típusok érdekelnek.


Köszi a válaszokat előre is! :)



2019. jan. 23. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy Skoda Rapidot, használtan tudsz venni ennyiért, kombi, még ülés fűtés is van benne.
2019. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem egy használt Ford Kuga jó választás lenne.
2019. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Elektromos.

De tényleg, ilyen használatra egy Ampera is pont jó lenne

2019. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Ampera esetében járj utána, hol tudják szervizelni (állítólag egyetlen helyen az országban...) Amúgy az egy nagy autó, városba felesleges. Nissan Leaf, vagy ha stílusos akarsz lenni, egy Fiat500.
2019. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha elég a mérete, akkor Yaris (hibrid), ha nagyobb kell, akkor pedig Auris (hibrid) az amiket nézegetnék 3-4MFt között, városi használatra.


[link]


[link]

2019. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy egy új Daciat vennék . Azzal is el lehet járni és vagy 10 évig nincs gondod vele.

Sőt 4 milla alatt már a Dokkert is megkapod.

2019. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen használatra szívó benzinest, vagy hibridet.


Ha vehetsz Priust, miért vennél bármi mást? Tökéletes autó.


Ha maradnál a szívónál, ott van a Mazda 3, a világból kimegy. 3-4 millióért már a kínálat teteJéből választhatsz, és egy alvázvédelem is belefér. (Mazdára kell.)


Persze lehet csak elektromos autón is gondolkodni, de én azzal még várnék, nagyon új technológia, sok kockázat van benne. És persze drága is, ennyi használattal soha nem tankolod vissza az árát.

2019. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kuga, meg dácsija, micsoda ötletek...

Valami kisautót vegyél, ha városban mászkálsz és sokat. Nyilván egy elektromos lenne a jó választás, de azt biza tölteni is kell valahol. Clio, Corsa, Punto, Mazda 2. Valami kis benzinessel.

2019. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"...még ülés fűtés is van benne"

Ezen jót nevettem! :D Mintha ez 2019-ban valami méregdrága kiváltságos űrtechnika lenne. :) Gyári ülésfűtés a 14 évvel ezelőtti(!) Astrámban is volt.


Amúgy nem tudom ennyiből mit vennék. Nekem pont ez az a határ amit egy lutri használt kocsiért kezdenék sajnálni, de újból még ennyiből elég korlátozottak a lehetőségek.

Az biztos, hogy erre a felhasználásra valami benzines 5 ajtóst néznék. Azon belül pedig azt ami tetszik.

2019. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!