Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió forintért milyen...

1 millió forintért milyen benzines sedan autót javasoltok?

Figyelt kérdés
Mostani suzukim 2000 évjáratút szeretném lecserélni, beszámíttatni, milyen kocsit ajánlanátok ami megbízható és azért biztonságosabb a suzukitól?

2015. jan. 11. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ennyiért jól felszerelt, fiatalabb Astra G-t kapsz pl.

Esetleg Bora is szóba jöhet

2015. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha megbízható kell, akkor valami japánt ajánlanék, pl. Toyota Corolla, Mazda 6
2015. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
SX4-es Suzukiból van sedan, ha maradni akarsz a márkánál, csak elég ritka. Vele egy árban van még Honda City vagy Fiat Linea, de ez a 2 is inkább felülről verdesi az 1 milliót. Alatta Renault Thalia, Opel Astra, Mitsubishi Lancer, Ford Focus az olcsón fenntartható sedanok.
2015. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kell Suzuki többé :) A 6-os mazda az bőven 1 milla felett van :(
2015. jan. 11. 15:07
 5/12 Vizéli László ***** válasza:

[link]


A fent említettek mellé tudom ajánlani ezt a tipust. Nekem ilyen van dieselbe, nem tudok róla roszat mondani. A benzines változatát is dicsérik a tulajok.

2015. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
esetleg ford mondeo? amúgy mi a bajod a suzukival?
2015. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos a suzukival én nagyon nem vagyok megelégedve, nyilván ennyi pénzért, olcsó stb. rutinduma! KB. 20 féltengelyt cseréltem benne, fékek iszonyúan gyengék hiába csere semmi erő bennük ehhez képest gyorsan kopnak, menetzaj hatalmas megsüketültem mire 300 km-t levezettem, 3 személlyel életveszélyes előzni nem megy sehová az autó! Benzinszivattyú, 4 akksi, generátorcsere ugyanúgy zéró visszatöltés, elég sokat eszik (9 liter - ilyen gyenge 1.3 motorhoz) ha próbálasz vele "dinamikusan" menni! zárproblémák, kilincs a kezemben marad ....sorolhatnám reggelig...! Én fogtam ki rossz példányt (újonnan vettem) vagy nem tudom de bánom a napot hogy pénzt adtam érte :)
2015. jan. 11. 21:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a Mazda 6 szóval ne mond, h nincs 1 milla alatt :)

[link]


Am Subaru Justy a változás kedvéért..:D

2015. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De mondom h nincs 1 milla alatt Mazda 6 benzinesben! Nyilván motorhibás, vagy vacakoló dízeleset vehetnék 600 ért is csak az később 2x annyi lenne! Átírásről, kötelező szervízről nem is beszéltem....:/
2015. jan. 11. 22:17
 10/12 anonim ***** válasza:
1 millióért igen jó Bora-t vagy Astra G-t kapsz.
2015. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!